عمران

رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج: برای نظم دهی و ایمن سازی عبور و مرور بیش از ۳۶ هزار متر خط‌کشی محوری در کرج انجام شد.

علیرضا عاقلی در گفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز، با اشاره به اینکه خط‌کشی محوری و اصلاح هندسی تاثیر بسزایی در کاهش بار ترافیکی دارد، اظهار داشت: این عملیات شامل خط‌کشی محوری باند جنوبی بلوار شهید بهشتی، حدفاصل میدان حصارک تا تقاطع غیر هم سطح شهید آجرلو به طول ۲۴ هزار متر خط‌کشی منقطع و ۶ هزار متر خط کشی ممتد؛ و باند شمالی بلوار شهید بهشتی از ۴۵ متری گلشهر تا خیابان رجایی اجرا شده است.

وی افزود: همچنین خیابان بازرگانی و بلوار گلستان به طول ۴ هزار و ۸۰۰ متر خط‌کشی منقطع و هزار و ۸۰۰ متر خط‌کشی ممتد که با استفاده از رنگ سرد ترافیکی و با نظارت معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری کرج اجرایی شده است.

 رییس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج در ادامه با تاکید بر اینکه خط‌کشی محوری علاوه بر ایمنی و زیبایی مسیر با نظم بخشیدن به ترافیک عبوری باعث روان سازی ترافیک می شود، خاطر نشان کرد: روند انجام خط‌کشی های ترافیکی در روزهای آتی در سطح معابر مناطق دهگانه  ادامه خواهد داشت. 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =