آتش نشان - کراپ‌شده

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: از ابتدای سال تا کنون چهار و ۴۴۷ مورد حریق و چهار هزار و ۶۲ مورد حادثه گزارش شده است.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز عباس وحیدی در حاشیه بازدید رئیس کمیسیون تلفیق و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه، حقوقی و املاک شورای شهر کرج از واحدهای مختلف سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج اظهار کرد:  سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج با ۳۲ ایستگاه به شهروندانی که دچار حادثه و یا حریق می شوند خدمات لازم را ارائه می دهد.

وی ادامه داد: البته نیروهای این سازمان علاوه بر امدادرسانی به شهروندان کرجی، در مناطق همجوار و بخشی از آزاد راه تهران - کرج – قزوین نیز فعالیت دارند.

وی با تاکید بر ضرورت فرهنگسازی در خصوص خدمات این سازمان اظهار کرد: لازم است صداوسیما و رسانه‌های استان در امر فرهنگ‌سازی و آگاه‌سازی شهروندان اقدامات لازم را صورت دهند تا بتوانیم با پیشگیری از وقوع حوادث، میزان خسارت جانی و مالی شهروندان را کاهش دهیم.

این مسئول با اشاره به بخشی از خدمات ارائه شده توسط نیروهای این سازمان در سال جاری اظهار کرد: از ابتدای سال تا کنون چهارو ۴۴۷ مورد حریق و چهار هزار و ۶۲ مورد حادثه گزارش شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =