9 - کراپ‌شده

 مدیر منطقه ۹ شهرداری کرج  از اجرای عملیات بهسازی ترافیک در این منطقه خبر داد و گفت: این مهم با هدف ارتقاء امنیت عابران پیاده و جلوگیری از تصادفات وسایل نقلیه شهری اجرایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، آرش یگانی با اعلام این خبر اظهار کرد: این عملیات در راستای افزایش ایمنی، آراستگی و پیراستگی شهر از نظر امکانات ترافیکی و بهسازی مسیرهای تردد وسایل نقلیه و عبور و مرور شهروندان در منطقه ۹ شهرداری کرج اجرایی شد.

وی از اجرای خط کشی لرزاننده عرضی جهت کاهش سرعت و افزایش ایمنی معابر زیرگذر آیت الله هاشمی و دو نقطه پل شهدای پلیس و اجرای کف نویسی های محدویت سرعت در بلوار های شهید فهمیده، شهید ملک زاده وشهید بهشتی تقاطع سپاه ونبوت خبر داد و گفت: این اقدامات در راستای جلوگیری از تصادفات و کاهش ترافیک صورت گرفته است.

وی در ادامه از اجرای سرعت گاه های مجازی در هفت نقطه حادثه خیز شامل بلوار شهید بهشتی، جمهوری، سرداران شرقی، یادگارامام (ره) جهت آرامسازی وافزایش ایمنی معابراصلی و حادثه خیز به عنوان دیگر اقدامات حوزه حمل و نقل و ترافیک منطقه اشاره کرد و گفت: آگاهی شهروندان از وضع موجود در معابر موجب کاهش تصادفات و افزایش ایمنی در سطح منطقه می شود.

وی با اشاره به اینکه عملیات ذکر شده در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به شهروندان طی چند روز گذشته انجام شده است، گفت: اقدامات ترافیکی در منطقه با هماهنگی پلیس راهور به اتمام رسیده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =