همایش راهبران اجرایی

همایش راهبران اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب با حضور و سخنرانی آیت‌الله حسینی همدانی، نماینده ولی‌فقیه در استان البرز برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، همایش راهبران اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب با حضور و سخنرانی آیت‌الله سید محمدمهدی حسینی همدانی، نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و روابط عمومی‌های دستگاه‌های استان، همچنین اصحاب رسانه در محل سالن همایش‌های مجتمع فرهنگی ورزشی میلاد برگزار شد.

در این همایش اعلام شد؛ انقلاب کبیر اسلامی ایران در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه‌ پنجم حیات خود نهاد که اگرچه دشمنان مستکبرش گمان‌های باطلی در سر داشتند اما دوستانش در سراسر جهان، امیدوارانه آن را درگذر از چالش‌ها و به دست آوردن پیشرفت‌های خیره‌کننده، همواره سربلند دیده‌اند.

در چنین نقطه‌ی عطفی، رهبر حکیم انقلاب اسلامی با صدور «بیانیه‌ی گام دوم انقلاب» و برای ادامه‌ این راه روشن، به تبیین دستاوردهای شگرف چهار دهه‌ گذشته پرداخته و توصیه‌هایی اساسی به‌منظور «جهاد بزرگ برای ساختن ایران اسلامی بزرگ» ارائه فرموده‌اند.

بیانیه‌ی «گام دوم انقلاب» تجدید مطلعی است خطاب به ملت ایران و به‌ویژه جوانان که به‌مثابه منشوری برای «دومین مرحله‌ی خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی» خواهد بود و «فصل جدید زندگی جمهوری اسلامی» را رقم خواهد زد.

این گام دوم، انقلاب را «به آرمان بزرگش که ایجاد تمدن نوین اسلامی و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمیٰ (ارواحنافداه) هست» نزدیک خواهد کرد.

بر همین اساس همایش مذکور به همت مجموعه مدیریت شهری کرج برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =