نشست شهردار کرج با اعضاءهئیت مدیره خانه مطبوعات استان البرز

شهردار کرج گفت: مدیران باید پاسخگوی رسانه‌ها باشند و از پیشنهادات و انتقادات سازنده آن‌ها برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری استفاده کنند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، مصطفی سعیدی سیرائی پیش از ظهر امروز در نشستی با هیئت‌مدیره خانه مطبوعات استان البرز با اشاره به اینکه رسانه بازوی توانمند مجموعه مدیریت شهری است، اظهار کرد: رسانه‌ها چشم تیزبین شهروندان هستند و با انعکاس مسائل و مشکلات شهری، نقش اساسی در تحقق مطالبات آن‌ها دارند.

وی توضیح داد: شهرداری حمایت از رسانه‌های شناسنامه‌دار را در دستور کار خود قرار داده و در این خصوص همکاری لازم را با اهالی رسانه خواهد داشت.

سیستم رپرتاژهای خبری نظام‌مند می‌شود

شهردار کرج بابیان اینکه سیستم پرداختی به رسانه‌ها به اصلاح و بازنگری نیاز دارند، گفت: عدالت محوری باید سرلوحه نظام پرداختی به رسانه‌ها باشد و این‌طور نباشد که یک رسانه منتفع و دیگری هیچ دریافتی از شهرداری نداشته باشد.

سعیدی سیرائی با تأکید بر اینکه به دنبال نظام‌مندکردن سیستم توزیع رپرتاژهای خبری هستیم، اضافه کرد: انتشار عملکرد شهرداری در جراید و رسانه‌ها در قالب رپرتاژ - آگهی باید با هماهنگی حوزه روابط عمومی صورت بگیرد تا مدیریت بر نحوه پرداخت‌ها به‌درستی صورت بگیرد.

بین رسانه‌ها و شهرداری فاصله‌ای نیست

وی با تأکید بااینکه هیچ فاصله‌ای بین شهرداری و رسانه‌ها نیست، گفت: از انتقادات سازنده برای اصلاح امور استقبال می‌کنیم چون نقد منصفانه است که مدیران را به پیگیری بهتر اهداف تعیین‌شده ترغیب می‌کند.

به گفته شهردار کرج رسانه‌ها در کنار نقد سازنده می‌توانند مجموعه شهرداری را برای انعکاس مناسب عملکرد این مجموعه یاری کنند و از این طریق اعتماد شهروندان را به شهرداری افزایش و امید را در دل‌های آن‌ها زنده کنند.

سعیدی سیرائی ادامه داد: شهرداری آمادگی دارد با تعامل با خانه مطبوعات دوره سواد رسانه برای مدیران شهرداری برگزار کند.

وی با اشاره به‌ضرورت ارتباط سازنده رسانه‌ها با مدیران شهرداری ادامه داد: مدیران باید پاسخگوی رسانه‌ها باشند و از پیشنهادها و انتقادات سازنده آن‌ها برای پیشبرد اهداف مدیریت شهری استفاده کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =