مخزن مکانیزه پسماند - کراپ‌شده

معاون خدمات شهری شهرداری کرج از اصلاح جانمایی دو هزار و ۸۰۰ مخزن مکانیزه پسماند با بهره گیری از موقعیت مکانی GIS و کنترل روزانه آنها در معابر اصلی خبر داد.

به گزارش پاگاه خبری کرج امروز، علی اصغر همتی از اصلاح جانمایی حدود دو هزار و ۸۰۰ مخزن مکانیزه پسماند با بهره گیری از موقعیت مکانیGIS  و کنترل روزانه آنها در معابر اصلی خبر داد.

وی اضافه کرد: مخازن مکانیزه پسماند از مهمترین تجهیزات نظافتی شهر است و به جهت نظافت و پاکیزگی محیط شهر، رعایت سیمای شهری جلوگیری از شیوع انواع بیماری‌های میکروبی و تامین رفاه حال شهروندان عزیز از جایگاه ویژه ای نزد شهرداری ها برخوردار است.

معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: مخازن مکانیزه پسماندی که در مناطق دهگانه جانمایی و نصب شده است، محل جانمایی در نقشه GIS خدمات شهری در سایت شهرداری کرج بارگذاری شده و پس از هر مرحله نصب مخازن جدید در معابر سطح شهر لایه نقشه موصوف نیز در صفحه پرتال شهرداری کرج به روز رسانی می شود.

همتی با اذعان این موضوع که نقاط پرتردد در سطح شهر شامل خیابان های اصلی و اولویت ۱و ۲ در حال جانمائی و نصب مخازن هستند، گفت: تا پایان سال جاری تمامی معابری که ضرورت الزام به مجهز کردن مخازن مکانیزه دارند جانمایی و نصب می شوند و هم زمان با شروع طرح جمع آوری سبدهای زباله و تحویل آن به مالکان ساختمان، ۴۸ مخزن مکانیزه اضطراری پسماند در معابر و محلات مورد نیاز شهر نصب و جانمایی شد.

وی همچنین از شهروندان خواستار همکاری بیش از پیش با عوامل شهرداری و پاکبانان زحمتکش برای داشتن شهری پاکیزه شد و تاکید کرد: شهروندان نسبت به قرار دادن زباله خانگی صرفاً بین ساعت ۲۰ الی ۲۱ جلوی درب منزل شهرداری را در این امر یاری دهند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =