مرتضی جلالیان

مدیر منطقه دو شهرداری کرج از اجرای طرح جهادی محله امید در این منطقه خبر داد.

مرتضی جلالیان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری کرج امروز اظهار کرد: طرح جهادی محله امید در سطح محلات منطقه جهت اجرای اقدامات خدمات شهری مانند، رفت‌وروب و بهسازی فضای سبز، زیباسازی، رفع سد معبر و جلوگیری از تخلفات ساختمانی، اقدامات عمرانی، شامل لکه‌گیری آسفالت بهسازی پیاده‌روها و جداول، امور ترافیکی، اقدامات شهرسازی، ثبت و گزارش مأمورین بازدید در خصوص تخلفات ساختمانی محله، گزارش طرح تبدیل، شناسایی املاک شهرداری  شامل می‌شود.
 
وی افزود: این طرح از محله‌های  شهرک مدرس، شکرآباد، آسیاب برجی که از محله‌های کم برخوردار در سطح منطقه بوده آغاز و در فاز دوم در محدوده مصباح ادامه پیدا خواهد کرد که طی بازدیدی که از این محله داشتیم مشکلات شهروندان این محله احصا شده و حوزه‌های اجرائی  موظف خواهند بود گزارش اقدامات خود را مکتوب ارسال کنند که این امر تزریق امید و نشاط را در محلات به همراه خواهد داشت.
 
مدیر منطقه دو شهرداری کرج گفت: شهرداری به‌عنوان متولی نگهداری شهر با این طرح بنا دارد توسعه خدمات شهری و افزایش ارتقا کیفیت زندگی شهروندان را هموار سازد. در این طرح که در همه حوزه‌های مدیریت شهری به اجرا درمی‌آید، اقدام جهادی و فراگیر، فضای دیداری شهر، زیباسازی و مشکلات خدماتی، نظافتی و عمرانی محلات برطرف می‌شود.

جلالیان به حضور در محله مصباح و دیدار با معتمدین این محله قدیمی اشاره کرد و افزود: سعی کرده‌ایم اولویت‌ برنامه‌های عمرانی را به سمت نیاز محلات و خدمات محله‌ای هدایت کنیم و در آغاز کار، تلاش کردیم به محلاتی کم برخوردار توجه ویژه کنیم.

وی افزود: با اجرای این طرح خاک و نخاله و ضایعات موجود در سطح منطقه نیز جمع‌آوری خواهد شد تا زیبایی چهره شهر افزایش یابد.

مدیر منطقه دو شهرداری کرج در بازدید از محله نوروزآباد نیز با اشاره به وسعت طرح امید، گفت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته با اجرای طرح امید شاهد رشد و توسعه کیفی و کمی محلات  کم برخوردار در سطح منطقه خواهیم بود.

جلالیان هدف از اجرای طرح جهادی و بزرگ امید را رفاه و خدمت‌رسانی به شهروندان دانست و افزود: با قابلیت این طرح و استفاده از ظرفیت‌های محله برای محله، علاوه بر کاهش هزینه‌ها، تأثیرگذاری بالایی در امر خدمات‌رسانی داشته و با شناساندن نقاط قوت محلات و بهره‌گیری از آن‌ها شهروندان را به محیط پیرامونشان دلگرم می‌کند.

وی هدف از اجرای طرح امید را خدمات‌رسانی مطلوب به شهروندان و رضایت‌مندی عمومی که اساس مدیریت شهری است، دانست و افزود: اجرای این طرح در فاز نخست محله به محله و در سطح منطقه به اجرا درخواهد آمد که پس‌ازآن در فاز دوم با هماهنگی و اتصال آن با عوامل خارج از منطقه مانند پلیس راهور، بسیج و مساجد اجرای آن آغاز می‌شود.  
 
مدیر منطقه دو شهرداری کرج با تأکید بر اهمیت همکاری و مشارکت مردم در حفظ زیبایی و طراوت شهر، گفت: شهروندان می‌توانند با مشارکت خود در حفاظت از شهر نقش بسیار مهمی داشته باشند و شهر را پاکیزه نگه‌دارند. 

جلالیان همچنین گفت: با حضور عوامل اجرائی به دستور مدیر منطقه طرح امید به‌صورت مستمر در تمامی محلات سطح منطقه اجرا می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =