حسینی

سرپرست منطقه ۱۰ شهرداری کرج گفت: اعتبار عمرانی سال آینده این منطقه در اغلب آیتم‌ها تا ۱۰۰درصد نسبت به بودجه پیشنهادی اولیه از سوی معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج افزایش یافته است.

سید احمد حسینی در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز اظهار کرد: در تعریف طرح‌ها و پروژه‌های کارشناسی شده، نگاه و توجه ویژه‌ای برای ارتقاء زیرساخت‌ها در محله‌های کم برخوردار و بهبود وضعیت آنها لحاظ شده و طی جلسه‌ای که برای دفاع از لایحه بودجه عمرانی سال ۱۴۰۱ منطقه ۱۰ در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج برگزار شد، با تلاش و پیگیری‌های صورت گرفته، اعتبار عمرانی در موضوع‌هایی که بیشتر مورد تقاضای منطقه و مطالبات شهروندان بوده، در اغلب آیتم‌ها تا ۱۰۰درصد نسبت به بودجه پیشنهادی اولیه از سوی معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج افزایش یافته است.

 سید احمد حسینی افزود: بر اساس بررسی‌های فنی و نیاز سنجی از سوی کارشناسان معاونت امور عمرانی و ترافیک منطقه ۱۰، طرح‌ها و پروژه‌ها با اولویت محله‌های کم برخوردار ارائه شده که در آن زیباسازی، نورپردازی و به روز رسانی مبلمان شهری، احداث و تجهیز پارک محله‌ها و بازسازی و بهسازی بوستان‌ها و فضای سبز، توسعه، بازسازی و بهینه سازی شبکه‌های آبیاری باغات، بهسازی معابر و جدول گذاری و پیاده رو سازی در سطح منطقه در دستور کار قرار گرفته که با تخصیص بودجه در سال آینده اجرایی می‌شود.

 این مسئول توضیح داد: علاوه براین، مناسب سازی معبر پیاده ویژه معلولین و نابینایان و احداث پیاده راه از میدان حافظ تا انتهای خط ۴ حصار، از جمله پروژه‌های تعریف شده هستند که با تصویب افزایش بودجه آنها در کمیسیون تلفیق شورای اسلامی شهر کرج، بستر لازم برای اجرای آنها فراهم شده و پس از ابلاغ بودجه در ابتدای سال آینده و انتخاب پیمانکار ذی‌صلاح، عملیات اجرایی آنها آغاز خواهد شد.

وی اظهار داشت: با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه ۱۰ و اهمیت تأمین ایمنی و تسهیل در رفت و آمد ساکنین محله‌ها، عمده‌ترین اقدامات عمرانی مورد تقاضای شهروندان، احداث دیوار حائل و پله گذاری در معابر شیب دار سطح منطقه است که با توضیحات ارائه شده در جلسه بودجه شورا، بالاترین میزان افزایش اعتبار عمرانی در این ۲ دو موضوع به تصویب رسیده است.

حسینی خاطر نشان کرد: این رقم افزایش در بودجه و اعتبار عمرانی سال ۱۴۰۱ منطقه ۱۰، با حسن توجه و حمایت‌های اعضای شورای اسلامی شهر کرج حاصل شده است.

وی توضیح داد: بدون شک رویکرد مجموعه مدیریت شهری در خصوص توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته باعث ارتقاء کمی بودجه در راستای ارائه خدمات بیشتر و مطلوب تر به شهروندان می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =