زباله

رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از آموزش دو هزار نفر از شهروندان محله چهارصد دستگاه در خصوص تفکیک از مبداء و جمع آوری یک روز در میان زباله خبر داد.

محمدرضا خسروی در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز اظهار کرد: تفکیک زباله از مبدا یکی از اهداف اصلی سازمان مدیریت پسماند محسوب می‌شود و به این منظور افزایش سطح مشارکت شهروندان در تفکیک از مبدا و آموزش چهره به چهره خانوار در دستور کار سازمان قرار گرفته است.

وی با تأکید بر وضعیت سنجی و نیاز سنجی مناطق شهر در این طرح گفت: کارشناسان و آموزشگران شهروندی به طور مستمر در غرفه سازمان واقع درمحله چهارصد دستگاه حضور داشته و آموزش‌های لازم را به شهروندان ارائه می‌کنند.

خسروی افزود: استقرار این غرفه با استقبال شهروندان همراه بوده و تعداد ۲۰۰۰ نفر از ساکنان در این محله توسط آموزشگران با ارائه برنامه‌های تشویقی، پخش پک آموزشی و بروشور، آموزش دیدند.

این مسئول عنوان کرد: در این طرح ضمن افطاری دادن به همشهریان، پسماندهای خشک جمع آوری شد و طی اجرای مراسم قرعه کشی در صفحه مجازی سازمان مدیریت پسماند به نشانی pasmand.karaj از شهروندانی که در این طرح مشارکت کرده بودند، تقدیر شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =