غلام قربانی

فرمانده بسیج شهرداری کرج، در پیامی فرا رسیدن سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش کرج امروز، متن پیام به شرح ذیل می باشد:

خرداد، یادآور نامی بزرگ در تاریخ معاصر جهان بشریت است، مردی که قیامش را از پانزده خرداد ۴۲ آغاز کرد و در بهمن ۵۷ با به ثمر نشستن آن، گل لبخند را درسرتاسرعالم بر لبان تمامی مستضعفان و محرومان نشاند و نور امید را به قلوب افسرده شان ارزانی نمود.

امام خمینی (ره)، یک حقیقت همیشه زنده است، نام او پرچم این انقلاب، و راه او راه این انقلاب، و اهداف او اهداف این انقلاب است.

قیام تاریخی و خونین ۱۵ خرداد که به برکات همان هدایت و روشنگری حکیمانه حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت نه تنها زمینه سست شدن پایه های حکومت ستم شاهی را فراهم کرد بلکه زمینه احیا تمدن بزرگ اسلام در جهان را هموار ساخت.

به یقین خط امام و آرمان ‌های والای آن رهبر و راهنمای بزرگ پس از رحلت جانسوزش با زعامت رهبری عالمانه، آگاهانه و شجاعانه ‌جانشین خلف و شایسته او حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) تداوم یافته و ملت همیشه بیدار و در صحنه ایران که اطاعت از ولی امر مسلمین را اطاعت از امام می‌دانند.

امت امام و شاگردان او که از سرچشمه‌ی فیاض آن موجود ملکوتی سیراب شده و عزت و کرامت اسلامی و انسانی خود را در آن جسته‌اند، اکنون شاهد آنند که ملتهای دیگر، حتی ملتهای غیرمسلمان، نسخه‌ی تعالیم انقلابی آن قائد عظیم را مایه‌ی نجات خود دانسته و آزادی و عزت خویش را در آن یافته‌اند.

در وصف امام راحل، بیانات مقام معظم رهبری جامع و کامل است که فرمودند: این انقلاب بدون نام امام خمینی (ره) در هیچ کجای جهان شناخته شده نیست. زیرا امام (ره) توانست بیداری اسلامی را در سرتاسر جهان طنین انداز کند و با همراهی مردم طاغوت را از بین ببرد.

امروز در حالی سی و سومین سال ارتحال آن ابرمرد تاریخ معاصر را گرامی می‌داریم که در سایه هدایت‌ها و رهبری داهیانه حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله‌العالی) هویت اسلامی و مردمی انقلاب، حفظ و تحکیم شده و نظام مقدس جمهوری اسلامی به بالندگی و اقتدار در منطقه و جهان رسیده است.

اینجانب سی و سومین سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) را به تمامی عاشقان و رهروان ولایت بخصوص مردم شهید پرور و ولایتمدار و همچنین بسیجیان شهرداری کرج تسلیت و تعزیت عرض می‌کنم

سرهنگ پاسدار غلام قربانی

 مشاور شهردار و فرمانده حوزه ۸ بسیج حضرت سیدالشهداء (ع) شهرداری کرج

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =