افتتاح

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: امروز نیاز، پتانسیل و ظرفیت احداث بیش از 30 پارک و بوستان محله ای در شهرک های کم برخوردار شهر وجود دارد که امیدواریم مورد توجه شهرداری قرار بگیرد.

به گزارش کرج امروز، علی قاسم پور عصر امروز طی سخنانی در آیین افتتاحیه بوستانهای سراج و روستانژاد در منطقه 2 کرج که با حضور سرپرست شهرداری و اعضای شورای شهر، شهروندان، مدیران شهری و اصحاب رسانه برگزار شد، ضمن تبریک دهه ولایت و عید باسعادت غدیر خم، اظهار داشت: محلاتِ کم برخوردار شهر ظرفیت بسیاری برای کارهای عمرانی و خدماتی و رفاهی دارند و در دوره کنونی بنا داریم تا بخشی از عقب ماندگی ها و فقر زیرساخت ها را جبران نماییم.

وی افزود: از خدمات شهردار سابق که در راستای تاکید، برنامه ریزی و هدفگذاری شورای شهر نگاهِ ویژه ای به مناطق کم برخوردار داشتند، صمیمانه قدردانی می نماییم، همین طور قدردان اهتمام سرپرست جدید شهرداری که دغدغه مند رسیدگی به مشکلات کانون های جمعیتی و محروم شهر هستند، می باشیم و افتتاحیه امروز نیز جلوه ای از همین رویکرد و سیاست است.

پتانسیل و ظرفیت احداث بیش از 30 پارک محله ای در سال جاری وجود دارد

این مسئول ادامه داد: بر اساس برنامه ای که شورای شهر در روند بررسی و تصویب بودجهِ 1401 شهرداری کرج تاکید و مقرر نموده، احداث 30 محله ای را در سال جاری در دستور کار داریم اما شهرداری با توجه به نیاز، ظرفیت و پتانسیل های موجود می تواند برای ساختِ بوستان هایی بیشتر از این تعداد اقدام و اعتبار آن را در فصل تصویب متمم بودجه پادار نماید.

عضو هیئت رئیسه پارلمان شهری کرج ضمن قدردانی از زحمات سازمان سیما و منظر در راستای احداث بوستان های محله ای، اظهار کرد: این خدمات و اقدامات در مقابل شأن بسیار والای شهروندان فهیم و معظم بسیار ناچیز است و امیدواریم که مورد قبول ساکنین گرانقدر قرار گرفته باشد و ان شاء الله بتوانیم در ادامه دوره خدمات بهتری را ارائه نماییم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =