محمد گروسی

مدیر منطقه یک شهرداری کرج از احداث پارک سه هزار و ۳۰۰ متری در این منطقه خبر داد و گفت: در راستای افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم برخوردار به‌زودی این زمین به بوستان «شهید مصطفایی» تبدیل خواهد شد.

به گزارش کرج امروز، محمد گروسی در این خصوص اظهار داشت: در راستای افزایش سرانه فضای سبز در مناطق کم برخوردار زمین سه هزار و ۳۰۰ متری در انتهای خیابان آیت‌الله طالقانی پس از خاک‌برداری و تسطیح در آینده نزدیک برای استفاده شهروندان به بوستان تبدیل خواهد شد.

 وی اجرای پیاده راه، ست تندرستی، آلاچیق، وسایل بازی کودکان و فضاهای سبز متناسب را از امکاناتی برشمرد که در نظر گرفته‌شده در این پارک اجرایی شود.

گروسی با تأکید بر اینکه این طرح در راستای افزایش فضاهای سبز شهری در این منطقه اجراشده، گفت: اولویت ساخت بوستان در محلات کم برخوردار و محله های فاقد بوستان همچنین لزوم توجه ویژه به درخواست‌های شهروندان در این زمینه به منظور ایجاد فضاهای تفرجگاهی از موضوعاتی است که در سال جاری بآن پرداخته می شود.

وی با بیان این‌که اقدامات بسیاری در خصوص تأمین سرانه‌های خدماتی محلات کم برخوردار این منطقه صورت گرفته است، گفت: ایجاد بوستان‌های جدید، نصب مبلمان پارکی،، نصب ست‌های ورزشی، ساخت آلاچیق، نصب وسایل بازی کودکان، رنگ‌آمیزی دیوارها و... از جمله اقدامات صورت گرفته در این محلات است.

احداث بوستان ۳۳۰۰ متری در محله کم برخوردار اسلام‌آباد

احداث بوستان ۳۳۰۰ متری در محله کم برخوردار اسلام‌آباد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =