فاز ۳ کنارگذر مهرشهر به بهره برداری رسید

سرپرست شهرداری کرج گفت: فاز سوم کنار گذر مهر شهر با اعتبار ۴۹ میلیارد تومان زیر بار ترافیک رفت و این ظرفیت وجود دارد که در سال‌های آتی با تملک معارضین، فازهای بعدی هم ادامه پیدا کند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز منوچهر غفاری عصر امروز در حاشیه افتتاح فاز سوم کنارگذر مهرشهر که با حضور اعضای شورای شهر، مدیران شهری و شهروندان برگزار شد، اظهار کرد: این پروژه ظرف مدت شش ماه و با رعایت استانداردهای لازم امروز (اول مردادماه) به بهره‌برداری رسید.
وی با اشاره به اعتبار تخصیص یافته برای فاز سوم کنارگذر مهرشهر توضیح داد: در مجموع ۴۹ میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده و این ظرفیت وجود دارد که در سال‌های آتی با تملک معارضین، فازهای بعدی هم ادامه پیدا کند.
وی ادامه داد: با بهره‌داری از این پروژه اتصال خوبی در مجموعه شبکه معابر شهری در محورهای شمال به جنوب شهر به وجود می آید.
سرپرست شهرداری کرج اضافه کرد: کرج به عنوان شهری که توسعه شتابزده‌ای داشته، در بحث زیرساخت‌های عمرانی دچار مشکلاتی است و در این حوزه داشته‌ها با نیازهای واقعی فاصله دارد.
غفاری تاکید کرد: با افتتاح فاز سوم کنارگذر مهرشهر؛ بخشی از عقب ماندگی شهر در حوزه عمرانی برطرف می‌شود.
این مسئول ابراز کرد: در این دوره از مدیریت شهری، سیاست‌ها بر توسعه همه جانبه شهر متمرکز شده و در کنار توسعه زیرساختی، نیازها و مطالبات فرهنگی، اجتماعی و ... شهروندان نیز مد نظر قرار گرفته می‌شود.
به گفته سرپرست شهرداری کرج، توجه خاص به هوشمندسازی شهری و ایجاد شهرداری الکترونیک از جمله  برنامه‌های اولویت دار این دوره از مدیریت شهری است که در کنار افزایش رضایت شهروندان، از وقوع تخلفات احتمالی نیز جلوگیری می‌کند.
غفاری گفت: نیازهای شهروندان در حوزه‌های مختلف احصاء شده و شهرداری بر اساس مطالبات و اعلام نیاز ساکنان مناطق مختلف، برنامه ها و طرح‌های خود را اجرایی خواهد کرد.
غفاری با بیان اینکه در این دوره از مدیریت شهری صرفا بر انجام پروژه‌های عمرانی تمرکز نمی‌شود، گفت: شهرداری شرح وظایف متنوعی دارد که با حمایت شورا در راستای عمل به آنها گام برمی‌داریم.
این مسئول در پایان با اشاره به اینکه باید از همه کسانی که در به سرانجام رسیدن این پروژه نقش داشته‌اند قدردانی کرد: گفت: بدون شک  تعامل و همدلی است که باعث می‌شود علی رغم مشکلات موجود، مدیریت شهری بتواند در مسیر رفع نیازهای شهروندان و جلب رضایت آنها حرکت کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =