فرهنگی

معاون شهردار و سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج ورزش را عامل سلامتی ذکر و عنوان کرد: توسعه ورزش همگانی به معنای تزریق سلامت به جامعه است.

به گزارش کرج امروز، محسن برجی در نشستی که با حضور منوچهر غفاری، سرپرست شهرداری کرج و رحمتی، رییس هیات ورزش‌های همگانی استان البرز پیرامون همکاری و اجرای برنامه‌های مشترک در بوستان‌های سطح شهر و ورزش محلات برگزار شد، به توسعه ورزش همگانی در بوستان‌ها به عنوان راهکاری کم هزینه در ارتقای سطح سلامت شهروندان اشاره کرد و گفت: اجرای برنامه‌های مختلف در حوزه ورزش همگانی در پارک‌ها و بوستان‌ها، پیشنهاد مناسبی برای سوق دادن شهروندان به سمت زندگی سالم و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی است.

وی با ضروری دانستن شناسایی و اولویت بندی عامل‌های تجزیه و تحلیل جامع شناختی ورزش همگانی در بوستان‌ها، عنوان کرد: این برنامه‌ریزی مناسب، مدیریت شهری را در رسیدن به اهداف و سیاست‌های خدماتی، رفاهی و ورزشی یاری می‌کند.

معاون شهردار افزود: ورزش همگانی نیازمند زیرساخت آنچنانی نیست و با کمترین هزینه می‌توان سلامت را به جامعه تزریق کرد.

وی با اشاره به اینکه سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج هر روز در پارک‌ها و بوستان‌های سطح شهر اجرای برنامه ایستگاه ورزش همگانی و ورزش صبحگاهی را در دستور کار خود دارد، افزود: می‌توان با برنامه‌ریزی مطلوب و ارائه راهکارهای مناسب، این برنامه‌ها را گسترش داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =