مریم قهرمانی

دبیر دوم شورای اسلامی شهر کرج گفت: به صورت جامع به دغدغه معیشتی کارکنان مجموعه شهرداری رسیدگی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ مریم قهرمانی صارم در جمع اعضای شورای شهر و مدیران شهرداری و نمایندگان کارگران ، کارمندان و آتش نشانان که با محوریت بررسی مشکلات و معیشت کارکنان و آتش نشانان شهرداری برگزار شد، اظهارداشت: ارتقا معیشت تمامی کارکنان شهرداری اعم از کارگری، کارمندی، پیمانی و شرکتی اولویت برنامه‌های شورای شهر است.

دبیر دوم شورای اسلامی شهر کرج به مجموع دریافتی کارکنان شهرداری اشاره و تصریح کرد: سختی کارهای کارمندی و کارگری بر کسی پوشیده نیست و هر کدام دردسرهای خود را دارد اما امروز شرمنده خیلی پرسنل هستیم ونمونه آن نیروهای زحمتکش آتش نشان هستند.

قهرمانی صارم با اشاره به اینکه رشد، توسعه و موفقیت مجموعه شهرداری به انگیزش و رضایت نیروی انسانی آن بستگی دارد، افزود: کارایی و اثر بخشی مجموعه شهرداری  رابطه مستقیم با این دو گزینه دارد و کارکنان برای بازدهی و حرکت در جهت اهداف باید انگیزه کافی داشته باشند.

وی بیان کرد: اعضای شورای شهر نگاه مثبت و خوبی نسبت به طرح ارتقا معیشت کارکنان دارند، ضمن اینکه ما تلاش میکنیم به گونه‌ای ایرادات آن را رفع کنیم که در زمان بررسی این طرح در صحن علنی به سرعت به تصویب برسد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =