محسن برجی

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی ورزشی و اجتماعی شهرداری کرج گفت: نماهنگ انتظار حرم به مناسبت اربعین حسینی(ع) در این سازمان تولید و در شب اربعین حسینی رونمایی شد.

محسن برجی در گفت‌وگو با کرج امروز با اشاره به اهمیت اربعین و اشاعه شعائر حسینی(ع) و همچنین اهتمام ویژه در تولیدات محتوایی با این مضمون گفت: شهادت حضرت اباعبدلله الحسین(ع) به عنوان یکی از ویژه‌ترین و مهم ترین مناسبت‌های مذهبی که در جهت شناخت امام حسین(ع) ابعاد جهانی نیز دارد، از اهمیت خاصی برخوردار است به طوری که دستگاه های فرهنگی می‌بایست اهتمام ویژه‌ای در این خصوص داشته باشند.

این مسئول ابراز داشت: به همین جهت با توجه به دوری دوساله عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) از کربلا، نماهنگ زیبای "دلتنگ حرم" در سازمان فرهنگی با نوای خواننده البرزی  "علی رضا کمالی دهقان"  ساخته و در شب اربعین رونمایی شد.

برجی افزود: این نماهنگ در اوج سادگی، دلتنگی عموم مردم در سال‌های دور از حرم به دلیل کرونا را فریاد میزند و ناگفته های دل‌های جامانده از اربعین را بیان می‌کند.

معاون شهردار گفت: در تلاش هستیم تا با تولیدات محتوایی تاثیر گذار در موضوعات مختلف، جلوه خاصی به فعالیت‌های فرهنگی داده و در راستای ترویج فرهنگ حسینی (ع) نیز گام‌های لازم را برداریم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =