• ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۹
  • کد خبر: 81785
علی قاسمپور

رییس شورای اسلامی شهر کرج با اشاره به نارضایتی شهروندان از اجرای طرح جمع آوری سبدهای زباله که درسال ۹۹ اجرایی شد، گفت: روش جمع آوری پسماندهای شهرکرج نیازمند اصلاح و بهبود است.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، علی قاسم پور در نطق پیش از دستور هفتادو یکمین جلسه رسمی شورای شهر کرج با تسلیت ایام حزن انگیز آخر ماه سفر و تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس اظهارداشت: حوزه خدمات شهری شهرداری پیشانی عملکردی شهرداری کرج بوده و مردم نحوه خدمات مدیریت شهری را نظاره و قضاوت می کنند.

رییس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: بسیار نازیبا و ناپسند است که طرح جمع آوری سبدهای زباله شهر کرج  از سال ۹۹ آغاز و تا شهریور ۱۴۰۱ ادامه داشته اما اگر این طرح خوب بوده و قابل دفاع چرا برای مردم خسارت و هزینه به بار آورده است؟

قاسم پور تاکید کرد: ذخیره سازی موقت زباله برای مردم و شهر کرج معضل شده و شهرداری می‌بایست هر چه سریع تر برابر با جلسات هفته اول مهر ماه طرح جدید را بر اساس نقاط، جمعیت و تراکم ارائه و سریع تر تدبیر و برنامه ریزی کند.

رییس شورای اسلامی شهر کرج عنوان کرد: هیچ بهانه ای در این زمینه قابل قبول نیست؛ نگهداشت شهر حداقل وظیفه شهرداری است که متاسفانه در همین حداقل‌ها دچار مشکل هستیم.

وی ادامه داد: پرداختن به ورودی های شهر و حذف نازیبایی ها از مواردی است که با حضور اعضای شورای شهر و سرپرست شهرداری باید این موضوع را مدیریت کنیم  چرا که علی رغم دستورات صادره کار خاصی رقم نخورده که باعث تاسف است.

قاسم پور یادآور شد: می بایست شهرداری در این زمینه اقدامات فوری انجام دهد.

وی  دربخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد : شهر نباید معطل تصمیمات شورا بماند و باید برای آینده شهر تصمیم لازم، قانونی و قاطع و برابر مقررات را اخذ کنیم.

قاسم پور افزود: هر گونه خبر، تحلیل و موضوع از مبادی غیر رسمی مورد تایید شورا نیست مگر اینکه سخنگوی شورا به نمایندگی از شورا این را اعلام کند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =