1

رئیس سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرج از تداوم طرح نخاله برداری و تسطیح زمین‌های خالی باهدف ساماندهی اراضی خالی سطح شهر خبر داد.

محمدرضا خسروی در گفتگو با کرج امروز، اظهار کرد: در راستای پاک‌سازی و جمع‌آوری نخاله‌ها در فضاهای شهری و مناطق مسکونی و نیز به‌منظور حفظ بهداشت و زیباسازی منظر شهری، عملیات پاک‌سازی نخاله در سطح منطقه یک کرج به‌صورت گسترده انجام شد.

خسروی بابیان اینکه رهاسازی غیرقانونی نخاله‌های ساختمانی در اطراف معابر، بعد از مدتی منجر به تجمیع زباله در آن مناطق می‌شود، افزود: در این راستا و در تداوم طرح‌های پیشین، پاک‌سازی و جمع‌آوری نخاله‌های ساختمانی معابر باهدف حفظ سلامت شهروندان و ساماندهی و پاکیزه سازی محیط شهری در این منطقه اجرایی شده است.

این مسئول افزود: طبق ماده ۱۶ قانون مدیریت پسماند، تخلیه و ریختن هرگونه زباله نخاله‌های ساختمانی از سوی متخلفان در حاشیه، نزدیک شهرها و در مناطق مشخص نشده شهرداری جرم بوده و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

خسروی با اشاره به اینکه هدف از اجرای این عملیات پاک‌سازی، تنظیف معابر، برداشت نخاله‌های اضافه و همچنین ایجاد محیط سالم برای شهروندان است، افزود: طرح جمع‌آوری نخاله در تمام سطح منطقه اجرایی می‌شود و این طرح تا پاک‌سازی کامل شهر ادامه خواهد داشت.

وی در پایان تصریح کرد: ارتقای فرهنگ شهرنشینی و همکاری و تعامل شهروندان برای حفظ و نگهداری محیط زندگی و رعایت قوانین شهری، می‌تواند تا حد امکان از به وجود آمدن این‌گونه مشکلات جلوگیری نماید.

پاک‌سازی نخاله‌ها از سطح منطقه یک کرج

پاک‌سازی نخاله‌ها از سطح منطقه یک کرج

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =