آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس ( تالار نژاد فلاح )

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان البرز گفت: تجلیل از این ایثارگران و قهرمانان نباید محدود به روز و ماه خاصی باشد بلکه همواره باید قدردان جانفشانی آنها باشیم که با جانشان عزت، سربلندی و آزادی کشور را تضمین کردند.

به گزارش کرج امروز؛ سردار ابوالفضل اسلامی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان البرز در آیین تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس که صبح امروز ۳۰ شهریور ماه در تالار نژاد فلاح برگزار شد، گفت: این آیین به مناسبت بزرگداشت چهل و دومین سالگرد دفاع مقدس و به منظور پاسداشت ارزش‌های حماسه دفاع مقدس، از مجاهدت و حماسه آفرینی ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت در استان البرز برگزار شده است.

سردار سرتیپ دوم پاسدار «ابوالفضل اسلامی» با بیان اینکه هر آنچه در جهت تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس که قهرمانان واقعی این کشور هستند انجام دهیم هرگز جبران حماسه بزرگی که آنها با جان خویش رقم زده‌اند را نخواهد کرد، افزود: هفته دفاع مقدس فرصت مناسبی است تا از مجاهدت‌های ایثارگران و پیشکسوتان تجلیل به عمل آید و البته تجلیل از این ایثارگران و قهرمانان نباید محدود به روز و ماه شود بلکه همواره باید قدردان جانفشانی آنها باشیم که با جانشان عزت، سربلندی و آزادی کشور را تضمین کردند.

وی هفته دفاع مقدس را وعده‌گاهی دانست برای پیمان دوباره با خون شهدا و اظهار داشت: باید همیشه در خاطر داشته باشیم که آرامش امروز ما مرهون مجاهدت قهرمانانی است که در برابر دشمن سینه سپر کردند تا ما آزادانه زندگی کنیم و امروز نیز وظیفه ما است که ادامه دهنده راه آنها باشیم.

در سالجاری از یک میلیون پیشکسوت عرصه ایثار و شهادت در سراسر کشور تجلیل می‌شود و آیین متمرکز کشوری آن با سخنرانی رهبر معظّم انقلاب اسلامی برگزار شد که این سخنرانی به صورت ویدئو کنفرانسی به صورت مستقیم  پخش شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =