عباس سعیدی کیا

معاون شهرسازی و معماری شهرداری کرج از ایجاد امکان ثبت پیام‌های شهروندی در خصوص اراضی واقع در حریم شهر در بستر سامانه ۱۳۷ تا آخر مهر ماه خبر داد.

عباس سعیدی کیا در گفت‌وگو با پایگاه خبری کرج امروز اظهار کرد: در راستای توسعه خدمات الکترونیکی به شهروندان، امکان ثبت پیام در خصوص اراضی حریم شهر در بستر سامانه ۱۳۷ اعم از وب سایت و اپلیکیشن امکان پذیر می‌شود.

معاون شهرسازی و معماری با اشاره به اهمیت ویژه حریم شهر به عنوان فضای تنفس‌گاهی و ضرورت جلوگیری از هرگونه تغییر کاربری و ساخت و ساز غیر مجاز در این محدوده، افزود: ثبت و پیگیری شکایات مردمی در خصوص اراضی حریم شهر در سامانه ۱۳۷ بعنوان درگاه ارتباط مردمی شهرداری کرج، به منظور توسعه خدمات الکترونیکی به شهروندان و همچنین استفاده از توان جمع سپاری در رصد تغییرات و تخلفات، به پیشنهاد مدیریت نظارت بر توسعه حریم شهر و با همکاری اداره کل بازرسی امکانپذیر می‌شود.

سعیدی کیا با اشاره به پیشرفت مناسب کار و تاکید بر نقش مشارکت مردم در انتقال مشکلات شهری به مدیران،گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته، در این ماه شاهد بهره برداری از این پروژه بصورت پایلوت در حریم منطقه ۹ شهرداری کرج هستیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =