فاطمعه منعمی

دبیر شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر تعیین و تکلیف هر چه سریعتر نیروهای بازخرید شهرداری گفت: آمار و لیست بازخریدی کارکنان مجموعه شهرداری هر چه سریعتر به شورای شهر جهت بررسی و اقدام ارسال شود.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، فاطمه منعمی در نطق پیش از دستور هشتاد و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر که با حضور شهردار کرج، معاونین و مدیران شهری برگزار شد ضمن تبریک هفته بسیج خطاب به شهردار کرج اظهارداشت: وقتی تذکر من به رئیس اداره یا بعضا کارشناس ارجاع می‌شود، از دست او چه کاری بر می‌آید؟ فقط تذکر مرا پاسخ می‌دهد اما آیا جلسه ای در شهرداری تشکیل می شود؟ موضوع بررسی یا برای آن راهکاری ارائه می شود؟

منعمی عنوان کرد: یک فرآیند قانونی داریم و آن هم اینکه تذکر مطرح شده ما در صحن به شهرداری ارسال و به کارشناس یا رئیس اداره مربوطه ارجاع د اده می شود که شاید گره کوچکی در کار باشد و با راه کاری برطرف شود.

وی با بیان اینکه انتظار ما از شهرداری این است که اگر تذکری بیان می شود، در این راستا جلسه‌ای تشکیل تا ضمن بررسی مشخص شود از کجا قابلیت حل شدن دارد؟

دبیر شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: هدف شورای شهر تعامل است و اگر تذکری از سوی اعضای شورای شهر عنوان می شود قرار است موضوعی با دادن تذکر حل شود و تا زمانی که از موضوعی یقین حاصل نشود، مطرح نمی‌شود.

منعمی به سبک کردن بدنه شهرداری اشاره کرد و گفت: انتظار داریم آمار بازخریدی‌ها هر چه زودتر به شورا ارسال شود زیرا جمع آوری امضاهای مربوطه زمانبر است و بازخریدی‌ها تا دی ماه سال جاری بیشتر برای این موضوع فرصت ندارند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =