9

عضو شورای اسلامی شهر کرج با حضور در مسجد المهدی (عج) در شهرک نهال و بذر با ساکنان این محله دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ حسین مهاجری عضو شورای شهر به همراه مهدی رشیدی سرپرست منطقه 9 کرج در راستای اقدامات جدید مدیریت شهری و اجرای مصوبه اخیر کارگروه امور زیر بنایی، توسعه روستایی، عشایری، شهری و آمایش سرزمین و محیط‌زیست در خصوص رفع مشکل صدور پروانه ساختمانی با ساکنان شهرک نهال بذر در محل مسجد المهدی (ع) دیدار و گفت‌وگو کردند.

عضو شورای اسلامی شهر کرج بررسی و حل مشکلات مردم را از برنامه‌های اصلی شهرداری عنوان کرد و افزود: با مردم و در میان مردم بودن، باعث درک مشکلات و مسائل آن‌ها شده و رفع به‌موقع و سریع مشکلات را در پی خواهد داشت.

مهاجری، بر ضرورت رسیدگی به مسائل و مشکلات مطرح‌شده از سوی شهروندان تأکید کرد و گفت: ایجاد ارتباط مثبت با شهروندان نقش بسزایی در افزایش کار آیی شهرداری ایفا می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: تأمین حداکثری نیازهای زندگی شهروندان امری مهم محسوب می‌شود و مسئولان نیز برای انجام آن برنامه‌ریزی می‌کنند.

این مسئول، توسعه شهری را امری مهم دانست و با تأکید بر اینکه، این مهم باید در ابعاد مختلف اجتماعی، عمرانی، خدماتی و ... صورت پذیرد، خاطرنشان کرد: ازجمله راهکارهای منطقی و اصولی رسیدن به این مهم آگاهی از مشکلات منطقه توسط مسئولان ذی‌ربط است.

مهدی رشیدی سرپرست منطقه ۹ کرج در ادامه با تأکید بر لزوم حل مسائل و مشکلات شهروندان، نشست‌های مردمی و بازدید مسئولان از محلات و آشنایی با مشکلات مردم را موجب اعتماد و همدلی مردم با مسئولان دانست و اظهار داشت: در این صورت مسئولان با مسائل و مشکلات شهروندان از نزدیک آشنا شده و به رفع هر چه سریع‌تر آن‌ها تلاش خواهند کرد.

وی با اشاره به نیاز ساکنین محدوده شهرک نهال بذر به فضای سبز، دوربرگردان، پل هوائی عابر پیاده، ایستگاه سلامتی برای بازنشسته‌ها، این اقدامات را در دستور کار این منطقه قرارداد.

این مسئول، رسیدگی به نیازهای عمرانی و خدماتی و دیگر اقدامات مهم ازجمله احداث پارک محله ای جهت اوقات فراغت شهروندان در شهرک مذکور را امری ضروری دانست و گفت: بررسی مسائل و مشکلات شهری به‌ویژه مناطق محروم و خدمت صادقانه به شهروندان در اولویت کاری منطقه است.

منتشر شده در تاریخ: ۴بهمن ۱۴۰۱

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =