کاخ مروارید

شهرداری کرج از رفع نواقص و مشکلات موجود در روشنایی پارک‌ها و بوستان‌های شهری کرج پیش از آغاز فصل تابستان خبرداد.

مهرداد کیانی در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار کرد: استفاده از فضاهای سبز شهری و پارک‌ها یکی از حقوق شهروندان است که باید زیرساخت‌ها و امکانات اولیه برای حضور خانواده‌ها در این فضاها ایجاد شود تاشهروندان بتوانند با آرامش و بدون دغدغه، ساعات خوبی را در پارک‌ها سپری کنند.


وی افزود: با فرا رسیدن فصل تابستان فرصت بیشتری برای حضور شهروندان و خانواده‌ها جهت تفریح و گذران اوقات فراغت در پارک‌ها و بوستان‌های شهر فراهم می‌شود که باید برای جلب رضایت شهروندان مشکلات و معایب پارک‌ها برطرف شود.


کیانی به رفع نواقص و مشکلات موجود در روشنایی پارک‌ها اشاره کرد و افزود: به منظور رفع موانع شبکه و انشعاب برق بوستان‌ها و مشکلات موجود هماهنگی‌های لازم با شرکت توزیع برق استان البرز انجام شده است.


شهردار کرج از نصب پست برق کاخ مروارید در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: کاخ مروارید با دارا بودن فضای سبز وسیع و دریاچه بزرگ و تفریح قایق‌سواری، امکان گردش و اوقات خوش را برای کودکان و خانواده‌ها فراهم آورده و اکنون با تلاش‌های چهار ساله مدیریت شهری کرج در صیانت از درختان و احیاء فضای سبز آن شاهد استقبال شهروندان و بازدید از این مجموعه هستیم.


کیانی، ساماندهی مبلمان و استانداردسازی وسایل بازی، بهسازی، ساماندهی، رفع نواقص و تجهیزپارک‌ها و بوستان‌های شهری را از دیگر اقدامات مجموعه مدیریت شهری عنوان کرد و افزود: رسیدگی به بوستان‌های سطح شهر در گام نخست علاوه بر تغییر چهره شهر می‌تواند آرامش روانی را برای شهروندان به ارمغان بیاورد.


منتشر شده در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =