منطقه 7

مدیر منطقه ۷ شهرداری کرج از بهسازی سه هزار متر از معابر منطقه با صرف بیش از دو هزار و ۳۰۰ تن آسفالت خبر داد.

آرش یگانی در گفت و گو با پایگاه خبری کرج امروز؛ با اشاره به اینکه آسفالت معابر یکی از نیازها و مطالبات جدی مردم است، اظهار کرد: در این راستا این منطقه برای جلب رضایت شهروندان بهترین خدمات را ارائه می‌کند.


یگانی عنوان کرد: به منظور تسهیل عبور و مرور و بهبود مشکلات ترددی شهروندان، روان‌سازی ترافیک معابراصلی منطقه و جلوگیری از اختلال در تردد خودروها، آسفالت تراشی، لکه‌گیری و آسفالت رویه سطح منطقه در دستور کار قرار گرفت.


مدیر منطقه ۷ کرج ادامه داد: همچنین لکه‌گیری، اصلاح، ترمیم و نوسازی آسفالت معابر، کوچه‌ها وخیابان‌ها برای بهبود سیمای شهر و تردد روان شهروندان اجرایی شده است.


وی اظهار داشت: عملیات لکه‌گیری و مرمت آسفالت در خیابان سیزدهم، بلوار بیهقی، بلوار میرزایی پرور لاین شمال به جنوب و جنوب به شمال و پل سه راه رجایی شهر لاین شمال به جنوب و جنوب به شمال اجرایی شده است.


یگانی با اشاره به رفع مشکل آزادسازی و چالش ترافیکی نبش خیابان سیزدهم رجایی شهر با تلاش اداره ترافیک شهرداری منطقه عنوان کرد: اقدامات ترافیکی و پوشش آسفالت معابر یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین موارد برای تسهیل عبور و مرور است.منتشر شده در تاریخ ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =