جشن روز دختر

به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج، ویژه برنامه ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر با عنوان جشن بزرگ «مهربانو» برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج در حاشیه این مراسم، دهه کرامت و میلاد باسعادت حضرت معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع) را فرصتی برای تبیین اهمیت و جایگاه کرامت در جامعه دانست و گفت: باید از فضای معنوی ایجاد شده برای تمسک عملی به سیره آن بزرگواران، استفاده کنیم.

وی با تأکید بر اینکه دهه کرامت ریشه اعتقادی و فرهنگی در میان مردم دارد، افزود: بزرگداشت دهه کرامت و نهادینه کردن فرهنگ رضوی وظیفه عمومی است و همه ما باید در این مسیر تلاش کنیم.

این مسئول در ادامه با اشاره به اجرای برنامه‌های متنوع از سوی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج در این ایام گفت: سعی شده است در اجرای برنامه‌ها از ظرفیت‌های مردمی استفاده شود و ایجاد نشاط عمومی اولویت اصلی برنامه‌ها باشد.

اشتری در ادامه توضیح داد: در دهه کرامت بیش از ۲۰ برنامه در کرج اجرا می‌شود که برخی از آن‌ها به‌صورت ویژه برای دختران و با محوریت تبیین نقش آنان در جامعه به‌عنوان مادران نسل آینده برگزار می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج گفت: یکی از این برنامه‌ها جشن بزرگ مهربانوست که امروز، یکم خردادماه از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹ در تالار شهیدان نژادفلاح برگزار شد. جشن بزرگ فرشته‌ها نیز روز سه‌شنبه، دوم خردادماه با حضور دختران به سن تکلیف رسیده از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در آستان مقدس امامزاده طاهر(ع) کرج برگزار خواهد شد.

این مسئول همچنین از برگزاری جشن بزرگ بهترین دختر دنیا در روز چهارشنبه، سوم خردادماه در مصلی کرج خبر داد و افزود: این برنامه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار و در حاشیه آن موکب‌های ترویجی، هنری و فرهنگی همراه با پذیرایی برپا می‌شود. علاوه بر این جشن در روز چهارشنبه جشنی ویژه دختران کارکنان شهرداری کرج با عنوان «دخترا بابائین» از ساعت ۱۵ با حضور مسعود روشن‌پژوه در سالن شهدای شهرداری کرج برگزار خواهد شد.

اشتری در ادامه با اشاره به اینکه علاوه بر جشن‌های ویژه دختران ۱۰ ویژه‌برنامه برای عموم به میزبانی پارک‌ها، بوستان‌ها و امامزادگان شهر کرج برگزار می‌شود، گفت: بوستان دانایی و امامزاده طاهر(ع) روز دوم خردادماه و بوستان خرمالو و پارک بسیج سوم خردادماه با اجرای برنامه‌های متنوع پذیرای عموم مردم و عاشقان اهل بیت(ع) می‌شوند.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرج بیان کرد: روز پنجشنبه، چهارم خردادماه پارک کیانمهر از ساعت ۱۶ تا ۱۸، امامزاده محمد(ع) ساعت ۱۷، پارک پامچال و پارک جهان‌نما از ساعت ۱۷:۳۰ و بوستان الغدیر نیز از ساعت ۱۹:۳۰ میزبانی ویژه‌برنامه‌های جشن دهه کرامت را برعهده دارند.

وی با اشاره به اینکه برگزاری اجتماع امام رضایی‌ها روز شنبه، ششم خردادماه در رجایی‌شهر کرج پایان‌بخش برنامه‌هایی است که توسط این سازمان برای ترویج سیره اهل بیت(ع) و تقویت هویت دینی بین مردم به مناسبت گرامیداشت این دهه برگزار می‌شود، گفت: برخی از این برنامه‌ها با مشارکت دستگاه‌های متولی ترویج دین و فرهنگی و برخی به‌صورت اختصاصی توسط این سازمان اجرا می‌شود.

جشن بزرگ «مهربانو» در کرج برگزار شد

جشن بزرگ «مهربانو» در کرج برگزار شد

جشن بزرگ «مهربانو» در کرج برگزار شد

جشن بزرگ «مهربانو» در کرج برگزار شد

جشن بزرگ «مهربانو» در کرج برگزار شد

جشن بزرگ «مهربانو» در کرج برگزار شد

جشن بزرگ «مهربانو» در کرج برگزار شد

جشن بزرگ «مهربانو» در کرج برگزار شد

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =