علیرضا رحیمی

نایب رییس کمیسیون تلفیق شورای شهر کرج با بیان اینکه اکنون قطعه نخست خط ۲ قطار شهری کرج با یک رام قطار در حال خدمات رسانی رایگان به شهروندان است گفت: رام دوم قطار شهری در ماه آتی از شرکت واگن سازی تهران به این خط ملحق خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج؛ علیرضا رحیمی اظهارداشت: پیگیریهایی برای خرید ۷ رام قطار جدید با وزارت کشور انجام شده و این موضوع توسط مدیریت شهری در حال پیگیری است که امیدواریم هر چه سریعتر این پیگیری ها به نتیجه برسد تا مقدمه ای برای بهره برداری از خط مترو کرج صورت باشد.

علیرضا رحیمی گام بعدی در تکمیل قطار شهری را راه اندازی ادامه خط ۲ از k تا q در پایان سال جاری عنوان کرد و گفت : توافقات نهایی برای خرید تجهیزات برقی و سیگنالینگ مورد نیاز برای راه اندازی خط ۲ قطار شهری بین چهار راه طالقانی و ایستگاه شهید سلطانی صورت گرفت.  

نائب رئیس کمیسیون تلفیق شورای شهر با اشاره به فرایند اختصاص زمین در حاشیه دانشگاه خوارزمی برای دپو و مرکز نگهداری و تعمیرات و تجهیزات و رامهای قطار شهری کرج افزود: با حمایت دولت و استانداری البرز اکنون تامین ۱۳ هکتار زمین برای این امر در حال نهایی شدن و تحویل است که شهرداری کرج باید به فرآیند تحویل ۱۳ هکتار از دانشگاه خوارزمی و طراحی و اجرای دپوی خط سرعت ببخشد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =