• ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۰
  • کد خبر: 84493
بازدید از پروژه های عمرانی به همراه شهردار و اعضای شورا

شهردار کرج گفت: هدف شورا و شهرداری ارتقای سرانه‌های کلانشهر کرج است.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، مهرداد کیانی شهردار کرج صبح امروز (سه‌شنبه ۲۱ شهریورماه) به همراه اعضای شورای اسلامی شهر کرج از پروژه‌های عمرانی کلانشهر کرج بازدید کردند.  فرهنگسرای الغدیر و سوله مدیریت بحران در منطقه ۳، مصلی بزرگ امام خمینی (ره)، پارکینگ منطقه ۸، ادامه بلوار انقلاب، تقاطع بلوار موذن _ جمهوری و بزرگراه شمالی (پل B۰) از پروژه‌هایی بود که مورد بررسیِ شهردار و اعضای شورا قرار گرفت.  

شهردار کرج با اشاره به تلاش مجموعه شورا و شهرداری برای تغییر چهره شهر، اظهار داشت: با تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و آغاز طرح‌های تحول‌آفرین به سمت شهری توسعه‌یافته‌ گام برمی‌داریم.  

مهرداد کیانی ادامه داد: نیازهای شهر در حوزه‌های گوناگون احصا شده و قدم به قدم با همراهی اعضای محترم شورا به آنچه برنامه‌ریزی شده نزدیک خواهیم شد.  

وی با بیان اینکه هدف شورا و شهرداری ارتقای سرانه‌های کلانشهر کرج است، گفت: صبح امروز به همراه اعضای محترم شورا از پروژه‌های مناطق دهگانه و بزرگراه شمالی بازدید و به صورت میدانی روندِ طرح‌ها و موانع احتمالی مورد بررسی قرار گرفت.  

کیانی ادامه داد: اعضای شورا در اجرا، تکمیل و نحوه استفاده بعد از راه‌اندازی طرح‌ها نقطه‌نظرات خوبی ارائه کردند که مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

شهردار کلانشهر کرج افزود: آرزوی همه ما داشتن شهری آباد و توسعه‌یافته است که برای دست‌یابی به آن از هیچ کوششی دریغ نخواهد شد.  

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه پروژه‌ها بر روی مدار پیشرفت قرار دارند و تا پایان سال مهیای بهره‌برداری می‌شوند.  
 

گفتنی است، در بودجه ۹ هزار میلیارد تومانی سال‌جاری ۵ هزار میلیارد تومان برای پروژه‌های عمرانی، خدماتی و... و. (۳۲ پروژه) اختصاص داده شده است.  همچنین برای پروژه مترو که سه ایستگاه آن به بهره‌برداری رسیده است، یک هزار میلیارد تومان بودجه در نظر گرفته شده که تا پایان سال ۲ هزار میلیارد تومان دیگر به آن اختصاص داده خواهد شد.  خرید ۱۳۰ دستگاه اتوبوس و ۷۰ دستگاه وَن از دیگر اقدامات انجام گرفته توسط مجموعه مدیریت شهری است.  

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =