جشن رسول

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی شهرداری کرج گفت: جشن با شکوه میلاد پیامبر اعظم(ص) با حضور پرشور مردم کرج در میدان جمهوری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، امیر اشتری رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج ضمن تبریک فرارسیدن هفته وحدت و میلاد دور نور آسمانی، حضرت پیامبر اعظم(ص) و امام جعفر صادق(ع) به عموم شهروندان و اشاره به اهمیت و جایگاه این مناسبت مهم در بین عموم مسلمین جهان گفت: با توجه به فرارسیدن هفته وحدت و لزوم برنامه ریزی لازم جهت اقدام شایسته جهت نکوداشت این ایام خاص، مجموعه مدیریت شهری و سازمان فرهنگی به مانند هر ساله اهتمام ویژه خود را به کار گرفته و با همکاری دستگاه های دیگر استان نظیر شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی البرز، در روز جمعه ۷ مهرماه اقدام به برگزاری گردهمایی مردمی به نام "رسول مهربانی ها" نمود.

این مسئول ابراز داشت: جشن بزرگ هفته وحدت با هدف تجدید پیمان عموم مردم با شعائر دینی، مذهبی و بیعتی دوباره با رسول مکرم اسلام(ص) و همچنین ایجاد وحدت بین مسلمین اعم از شیعه و سنی و همچنین نکوداشت مناسبت های اسلامی و ایجاد شور و نشاط اجتماعی برگزار شد.

اشتری افزود: مدیریت شهری کرج تمام همت و تلاش خود را در زنده نگهداشتن چهارچوب های اعتقادی و همچنین مناسبت های ملی و مذهبی ویژه در تقویم کشور بکار گرفته است و امیدواریم با همکاری تمامی دستگاه های مسئول و اجرایی، بتوانیم گام های موثرتر و بهتری برای شهر دوست داشتنی کرج برداریم.

لازم به ذکر است جشن رسول مهربانی ها در میدان جمهوری، بلوار ماهان غربی برگزار شد و شامل آیتم های مختلفی نظیر، اجرای گروه سرود میقات، حضور مجری توانمند صدا و سیما ابوالفضل آقاخانی، علی کمالی خواننده مطرح آیینی البرز، استند آپ کمدین مسعود سقایی و موکب های پذیرایی و ایستگاه های شادی بود که مورد استقبال قرار گرفت.

منتشر شده در تاریخ ۷ مهر ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =