شهیدان چپردار

دو تن از اعضای شورای اسلامی شهرکرج به همراه سرپرست منطقه ۹ شهرداری کرج به منظور تکریم از خانواده شهیدان چپردار با خانواده این شهیدان والامقام دیدار و گفتگو و ادای احترام کردند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز؛ مسعود محمدی رئیس شورای اسلامی شهر کرج، علیرضا رحیمی عضو شورای اسلامی شهر کرج به همراه حسین عطایی سرپرست منطقه ۹ کرج با خانواده محترم و معظم شهیدان محمد وحسین چپردار دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار مسعود محمدی رئیس شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: خانواده شهدا نقش بسزایی در تامین امنیت و آسایش امروز جامعه با نثار جان فرزندان خویش داشته‌اند.


وی تاکید کرد: دیدار با خانواده شهدا موجب دلگرمی مسئولان و یک افتخار بسیار بزرگ برای ما به شمار می‌رود زیرا دیدار از آنان برای ما برکت و سبب فعالیت بیشتر در رسیدگی به امور و حل مشکلات مردم می‌شود.
 
در ادامه این دیدار علیرضا رحیمی عضو دیگر شورا گفت: صبر و شکیبایی خانواده‌ معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است که در برابر توطئه‌ دشمنان علیه این کشور ایستادگی کرده و در تداوم خون مطهر شهدا از آرمان‌های نظام اسلامی و رهبری دفاع کرده‌اند.

وی افزود: بر خود واجب می‌دانیم تا در فرصت‌های پیش رو ضمن دیدار با این عزیزان از دعای خیر آن‌ها در راستای خدمت گزاری به شهروندان بهره‌مند شویم.

دیدار اعضای شورای شهر با خانواده شهیدان «چپردار»  

دیدار اعضای شورای شهر با خانواده شهیدان «چپردار»  

دیدار اعضای شورای شهر با خانواده شهیدان «چپردار»  

منتشر شده در تاریخ ۶ مهر ماه ۱۴۰۲

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =