مهاجری

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شور ای اسلامی شهر کرج با اشاره به طرح آزاد سازی حریم رودخانه کرج با دستور رییس قوه قضائیه  گفت: اکنون مدیریت شهری کرج با ساخت تفرجگاه و پیاده راه عمومی به زیباسازی بستر این رودخانه اهتمام دارد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، حسین مهاجری در آیین آغازین عملیات ساخت قطعه دوم تفرجگاه عمومی پارکرود در حاشیه رودخانه کرج که باحضور دادستان محترم کرج، رئیس کل دادگستری استان البرز، معاونین قضایی استان البرز، مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان البرز، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر کرج، شهردار و مدیران شهری برگزار شد، اظهارداشت: رودخانه کرج از محدوده پل حامی واقع در شرق کرج تا پل بیلقان در شمال شرقی این کلانشهر برای احداث فضای سبز و تفرجگاه عمومی در اختیار شهرداری کرج قرار گرفته است.

وی ادامه داد: مدیریت شهری کرج طی سال گذشته و امسال قطعه نخست پارکرود را در حاشیه رودخانه کرج احداث و مورد بهره برداری قرار داد و اکنون نیز قطعه دوم این مکان تفریحی در دست ساخت قرار گرفته است.

عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت : برای نصب المان های زیبا در حریم و بستر رودخانه کرج بیش از۷۰ طرح مختلف مورد بررسی قرار گرفت که از میان آنها ۱۰ طرح برتر توسط کارشناسان خبره انتخاب شد.

وی ادامه داد: سازمان سیما، منظر و زیباسازی شهرداری کرج ماموریت یافت تا این پروژه عظیم را در چند مرحله به سرانجام برساند تا مردم بومی و گردشگران بتوانند از فضای تفرجگاهی مناسب حاشیه رودخانه کرج لذت ببرند.

مهاجری تاکید کرد: اجرای این پروژه با نگاه ویژه مدیریت شهری کرج برای بهره مندی عموم مردم از فضای زیبای رودخانه کرج پیش خواهد رفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =