ایزدیار

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: شهید والامقام بهروز واحدی اولین شهید راه قدس در سال ۱۴۰۳ است که به شهرداری پیشنهاد می شود معبری به نام شهید بهروز واحدی مزین شود.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، عمار ایزدیار در یکصد و شصت و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج که با حضور اعضای شورای شهر، شهردار، معاونان و مدیران شهری برگزار شد اظهارداشت: اقدام مقتدرانه و تلافی جویانه سپاه پاسداران در حمله موشکی و پهپادی به اهداف نظامی رژیم غاصب صهیونیستی، پیروزی بزرگ و غرورآفرینی بود که همه را خوشحال کرد از این تریبون ضمن قدردانی پشتیبانی خود را از آرمان‌های نظام اسلامی اعلام می کنم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: کلانشهر کرج مفتخر است که اولین شهید راه قدس را در سال ۱۴۰۳ تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است در این راستا شایسته است یکی از معابر یا فضاهای شهری مزین به نام شهید بهروز واحدی شهید راه قدس نامگذاری و مزین شود.  

ایزدیار اذعان کرد: یکی از موضوعات مهم در شورای شهر کرج توجه ویژه به موضوع فرهنگ ایثار و شهادت است، لذا تلاش کردیم تا در دوره ششم معابر شهری را به نام شهدا مزین کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =