قهرمانی

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری یکی از مهمترین برنامه‌های خود را حمایت از زنان کارآفرین و سرپرست خانوار برای تامین بازار فروش محصولات آنان در عرصه اقتصادی و بازار قرار دهد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرکرج، مریم قهرمانی صارم در جلسه یکصد و شصت و دومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهارداشت: زنان کارآفرین در عرصه‌های اقتصادی به دنبال جذب و تامین بازاری برای فروش محصولات خود هستند که از مدیران مناطق درخواست می شود  به این مهم توجه کرده و سوله و یا مکانی را برای این قشر تامین کنند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: در این راستا سال گذشته مدیر منطقه ۴ شهرداری اقدام به تامین مکان با مدت معین نمود که جای قدردانی دارد.  

قهرمانی در بخش دیگری از سخنانش به ساماندهی دستفروشان اشاره و  اذعان کرد:  ساماندهی و مدیریت یکپارچه دستفروشان در مناطق مختلف و پرترافیک، مورد توجه مدیریت شهری قرار گرفته شود.

وی با بیان اینکه با انتقال دستفروشان به مکان مناسب دیگر شاهد سد معبر در کرج نباشیم، خاطرنشان کرد: مردمی که برای خرید پوشاک، اقلام مصرفی و خوراکی، لوازم خانه و … وقت بیشتری را در خیابان‌ها می‌گذرانند و از سوی دیگر حجم گسترده دستفروشان و بساط کنندگان در خیابان‌ها موجب ترافیک‌های سنگین و اشکال در تردد می‌شود. این هرج و مرج تا جایی پیش می‌رود که حتی مغازه‌داران هم که به ستوه آمده اند.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج، طرح ساماندهی دستفروشان در کلانشهر کرج را مستلزم همکاری تمامی دستگاه‌ها و شهرداری دانست.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =