4

مدیر منطقه ۴ شهرداری کرج از آغاز عملیات عمرانی و ترافیکی در محورها و معابر اصلی کمربندی یادگار امام، بلوار امام خمینی و بولوار چهارباندی در این منطقه خبرداد.

حسین دقیقیان در گفتگو با پایگاه خبری کرج امروز؛ اظهار کرد: در پی بررسی‌های کارشناسانه در نقشه کلان عملیات اجرایی پروژه اصلاح هندسی و اقدامات عمرانی - ترافیکی در شبکه معابر اصلی شهید پاکدل به بلوار چهارباندی و تکمیل همزمان بلوار امام خمینی و کمربندی یادگارامام آغاز شده است.


دقیقیان گفت: با توجه به تاثیر گذاری مهم و اصلی این سه محور در میزان ترافیک و روان‌سازی تردد وسایط نقلیه و عبور و مرور عابرین پیاده، عملیات اصلاح کمربندی و پل بزرگ یادگار امام(ره) از یک سو، تراش و زیرسازی و تعریض بلوار ارم و اصلاح و تعویض جداول ضلع شمال و جنوب بلوار چهارباندی حدفاصل چهارراه شهید پاکدل تا تقاطع بلوار دانش از سوی دیگر، بطور همزمان و گسترده آغاز و به سرعت در حال اجرا است.


این مسئول در ادامه خاطر نشان کرد: با اصلاح رفیوژ میانی بلوار چهارباندی، جمع آوری و نوسازی جداول ضلع شمال و جنوب، اجرای دوربرگردان و نهایتا انجام زیرسازی و روکش آسفالت این بولوار علاوه بر ایجاد امنیت تردد وسایط نقلیه وتسهیل عبور و مرور عابرین پیاده، زیباسازی وآرامش بصری وکاهش آلودگی صوتی شهروندان نیز مورد توجه بوده است.


دقیقیان ضمن تقدیر از تلاش شبانه روزی عوامل و همکاران دخیل اظهارامیدواری کرد: در کمترین زمان ممکن این پروژه گسترده در سطح منطقه اتمام و مورد بهره برداری شهروندان قرار گیرد.

منتشر شده  در تاریخ ۳ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =