غفاری

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج با اشاره به راهبرد تدوین شده برای سازمان قطار شهری کرج، افزود: بر این اساس موضوع تکمیل و ساماندهی منابع انسانی سازمان حمل و نقل ریلی به عنوان یک اولویت مهم که نقش به‌سزایی در توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل شهری دارد، در دستور کار قرار گرفت.

منوچهر غفاری از خطوط مترو به عنوان یکی از مهمترین ارکان شبکه‌های حمل و نقل عمومی در کلانشهرها یاد کرد و افزود: برای راه‌اندازی و بهره‌مندی عموم مردم از این ساختار حمل و نقل، نیازمند تعریف و اجرای پروژه‌های توسعه قطارشهری هستیم.

وی افزود: در این راستا تعریف و اجرای پروژه "تکمیل و ساماندهی منابع انسانی قطار شهری کرج" با پیش‌بینی دو کارگروه  در دستور کار معاونت برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی قرار گرفت.

غفاری گفت: کارشناسان در کارگروه‌های کارشناسی تهیه و تدوین ساز و کار ساماندهی منابع انسانی و کارگروه خبرگان ارزیاب نیروی انسانی سازمان حمل و نقل ریلی که به‌طور مستمر برگزار می‌شود،   با انجام مصاحبه‌های تخصصی نسبت به بررسی شرایط احراز وظایف شغلی پرسنل حائز شرایط اقدام می‌کنند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری کرج با بیان اینکه نیروی انسانی به عنوان مهم‌ترین عامل رشد یک سازمان شناخته‌ می‌شود، گفت: این افراد با توجه به تخصص، تجربه و شایستگی‌هایی که دارند و با هدف ارتقاء کارایی و بهبود عملکرد سازمان انتخاب می‌شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =