ایزدیار

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر جرم انگاری ساخت و ساز غیر مجاز، گفت: بایستی ساخت و ساز غیر مجاز جرم کیفری محسوب شود زیرا تهدیدی آشکار برای محیط شهری و سلامت جامعه  است.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرکرج، عمار ایزدیار در پایان جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در پاسخ به خبرنگاران اظهارداشت: در شکل تخلف عموما افراد بدون مجوز ساخت و ساز یا خلاف مجوز صادر شده، مبادرت به ساخت و ساز می‌کنند در این راستا لازم است تمامی موارد ساخت و ساز غیرمجاز خواه اینکه عملیات ساختمانی بدون اخذ پروانه یا برخلاف مفاد پروانه صورت گرفته باشد را جرم انگاری کرد تا روزبه روز شاهد افزایش اقدامات متخلفانه آنان نشویم.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: ضرورت چنین اقدامی در کنار سایر اقدامات غیر کیفری با توجه به مضرات و خطرات سنگین ناشی از ساخت و سازهای غیرمجاز در ارتکاب تخلفات و سایر جرائم نیز تاثیر بسزایی دارد.

ایزدیار با بیان اینکه ساختمان‌های ناایمن تهدیدی برای سرمایه شهروندان محسوب می‌شود، افزود: مدیریت شهری نظارت از ساخت و سازهای غیر مجاز را تعطیل نکنند و در این راستا از فن آوری های نو در نظارت استفاده شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =