ایزدیار

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج گفت: بر اساس تباصر بودجه سال جاری و با موافقت اعضای شورای شهر، تالار شهیدان نژاد فلاح و خط ۴ حصار  ایمن سازی می شود.  

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرکرج، عمار ایزدیار در پایان یکصد و شصت و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج در جمع خبرنگاران به لوایح و مصوبه های این جلسه اشاره کرد و اظهارداشت: به جهت ایمن سازی تالار شهیدان نژاد فلاح و ایمن سازی حادثه ناگواری که در خط ۴ حصار اتفاق افتاد بر اساس تباصر بودجه سال جاری مقرر بود پروژه هایی که اعتبار آنها بیش از ۳۰ میلیارد تومان تخصیص یافته اند در کمیسیون تلفیق بررسی و مقرر شد این دو پروژه در سال جاری ایمن سازی شوند.  

ایزدیار به لایحه شهرداری در خصوص طرح اصلاح اساسنامه و تفکیک سازمان سیما منظر و فضای سبز شهری بیان کرد: با تدوین اساسنامه سازمان بوستان ها و فضای سبز شهرداری کرج بر اساس ماده ۵۴ قانون شهرداری ها و سازمان زیباسازی براساس ماده ۸۴ با اکثریت آراء حاضرین موافقت شد.

وی تاکید کرد: در این راستا شهرداری کرج مکلف شد  ظرف مدت ۱۵ روز بعد از تصویب نسبت به ارائه اساسنامه سازمان های مذکور به شورای اسلامی شهر کرج جهت سیر مراحل قانونی اقدام نماید.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج یادآور شد: در این جلسه همچنین مصوبه های کمیسیون تلفیق جهت ساخت مقبره شهدای گمنام در چند نقطه از شهر به تصویب اعضای شورای شهر رسید.  

ایزدیار به هشتادمین صورتجلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج اشاره کرد و افزود: لایحه شهرداری در خصوص استفاده خدمتی از ۶ نفر راهبر قطار و یک نفر مدیر عملیاتی در سازمان حمل و نقل ریلی شهرداری کرج با  قیودی مورد موافقت اعضای شورای شهر قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =