قهرمانی

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج از عدم ابلاغ طرح تفصیلی انتقاد کرد و گفت: عدم ابلاغ طرح تفصیلی در خصوص آن قسمت از املاکی که در طرح های شهری مانند آموزشی، بهداشتی و فضای سبز قرار گرفته اند، عملاً موجب تضییح حقوق مالکانه و محروم شدن مالک از بهره برداری ملک می گردد.  

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، مریم قهرمانی صارم در تذکر پیش از دستور جلسه یکصد و شصت و سومین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج اظهارداشت: یکی از مهمترین رویکردها در برنامه‌ریزی شهری که امروزه در کنار رویکرد مشارکت‌پذیری و مشارکت‌جویی مورد توجه قرار گرفته، موضوع محله محوری است.

رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد: در این راستا مدیران مناطق کمبودها و کاستی های محله ها را هر چند اندک احصا کنند و درصدد رفع آن باشند.

قهرمانی اذعان کرد: با توجه به سیاست های شورای اسلامی شهر کرج که یکی از دغدغه های نمایندگان مردم است  ابلاغ طرح تفصیلی می باشد.

دبیر شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: پیرو بازدید از منطقه ۳ خیابان پنجم غربی مهرشهر با توجه به وجود ۶ مدرسه و مرکز آموزشی لطفا در شهرداری پیگیر طرح تفصیلی جدید خیابان پنجم انحصاراً در کمیسیون ماده ۵ باشید که پس از تصویب و ابلاغ طرح تعریض این خیابان انجام شود و تردد دانش آموزان و فرهنگیان و همشهریان به سهولت انجام شود.

قهرمانی افزود: لذا نواقص و کاستی هایی مشهود بود که انشاالله مدیریت شهری به فوریت جهت رفع این مسائل اقدام کنند مثل تامین روشنایی منطقه و افزایش تعداد اتوبوس ها و نبود ایستگاه اتوبوس در محله و ...

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =