محمدی

رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: طی ماههای اخیر ۲ هزار پرونده ملکی دارای رای تخریب برای افزایش رضایتمندی شهروندان کرجی تعیین تکلیف شده است.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، مسعود محمدی در همایشی که به مناسبت ۹ اردیبهشت ماه روز ملی شوراها با حضور معاونان  استاندار، فرماندار، بخشداران، دهیاران، شهرداران و  اعضا شورای اسلامی استان البرز در تالار شهید ان نژاد فلاح برگزار شد به پیگیری های شورای شهر کرج و مدیران استان البرز برای تعیین تکلیف املاک قولنامه ای و آرای تخریب املاک اشاره کرد و  اظهارداشت: به منظور اجرای بند ت تبصره ۶ قانون بودجه سال ۱۴۰۲ در خصوص تعیین تکلیف ساختمان‌ها و مستحدثاتی که بدون پروانه یا مخالف مفاد پروانه در محدوده شهرها ساخته شده پرونده آنها در کمیسیون ماده صد قانون شهرداری‌ها طرح و منجر به صدور رای قطعی شده بود که بر این اساس تعداد بیش از ۲ هزار پرونده تعیین و تکلیف شد.

رییس شورای اسلامی شهر کرج گفت: در بخش درآمدها نیز میزان بودجه کرج از ۴۴ هزار میلیارد ریال در سال ۱۴۰۰ اکنون به ۲۰۵ هزار میلیارد ریال رسیده که بیانگر تلاش ها برای ارتقای سطح درآمدهای این شهر است.

محمدی  تعیین تکلیف املاک معارض بر سر راه تعدادی از پروژه های عمرانی کرج را از دیگر اقدامات در ۲ سال گذشته برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: راه اندازی خط اتوبوس تندرو کرج بین کمالشهر در غرب و شهرستان فردیس در جنوب شرقی کرج، پروژه دیگر مدیریت شهری کرج برای تسهیل در رفت وآمد مردم است که تا ۲ ماه آینده آماده بهره برداری می شود.

رییس شورای اسلامی کلانشهر کرج گفت: این کلانشهر به عنوان اولین شهر کشور با خرید اتوبوس های برقی گام اساسی در جهت تحقق شعار سال و حمایت از دولت داخلی برداشت.

محمدی تاکید کرد: به تازگی ۴۰ دستگاه اتوبوس برقی برای نخستین بار در کشور در کرج به کار گرفته شد که نقش موثری در خدمات مناسب به شهروندان و کاهش آلودگی زیست محیطی دارد.

محمدی افزود: این کلانشهر نیز با اجرای پروژه های ملی مانند ساخت آزاد راه شهید سلیمانی و قطار شهری تاکنون در کمک به اقتصاد ملی به خوبی نقش آفرینی کرده و این فعالیت ها ادامه دارد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =