قهرمانی

نائب رییس شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر  لزوم شناسایی راه های توسعه همکاری مدیریت شهری با آموزش و پرورش گفت: آموزش پرورش و مدیریت شهری در خصوص حقوق شهروندی، فرهنگ سازی تکالیف شهروندان و محیط زیست می توانند گام های بلندی بردارند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، مریم قهرمانی صارم در حاشیه آیین تجلیل از مدیران ناحیه ۳ آموزش و پرورش کرج که در باغ بانوان ریحان به مناسبت هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم برگزار شد اظهار داشت: امروز همه ما موظف به رسیدگی به وضعیت فرهنگ و تعلیم و تربیت دانش آموزان هستیم تا در نسل‌های آینده متحمل خسارت تربیتی از بابت بی توجهی به تعلیم و تربیت دانش آموزان نباشیم.

نائب رییس شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: معلمان و دانش آموزان سفیران فرهنگی مدارس در خانواده های خود هستند و در ارتقای فرهنگ شهروندی نقش مهمی دارند.

قهرمانی بیان کرد: با توجه به تعاملات گسترده شهرداری با مدارس در صورت همکاری های بیشتر می‌توان اقداماتی از جمله کاشت احیا فضای سبز مدارس، کاشت گل و درخت در اطرف مدارس، توزیع آسفالت، بهسازی و … با توجه به بودجه عمرانی و فرهنگی انجام داد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =