محمدی

رئیس شورای اسلامی شهر کرج فرا رسیدن بیست و هفتم اردیبهشت روز ملی ارتباطات و روابط، عمومی را به فعالان این عرصه حساس به ویژه همکاران در حوزه مدیریت شهری تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، مسعود محمدی با اشاره به نقش و جایگاه حوزه ارتباطات در دستگاه‌ها گفت: با عنایت به شرح وظایف شوراهای اسلامی شهرها و شهرداریها ضروری است همواره تعامل با شهروندان به عنوان مخاطبان اصلی و سهامداران شهر در جهت کسب رضایت آنان صورت پذیرد و اینجاست که نقش روابط عمومی دستگاه‌های خدمات رسان بویژه مدیریت شهری پررنگتر می شود.

وی ابراز امیدواری کرد: بستر استفاده از پتانسیل های نوین حوزه ارتباطات فراهم شود و با همدلی و هم افزایی انجمن‌های تخصصی و متخصصین این حوزه بتوان در شناسایی نیازهای مختلف نهادها از جمله افکارسنجی و همچنین اطلاع رسانی مناسب و بهنگام به مخاطبین گام برداشت.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج افزود: مدیریت شهری از زحمات همه اشخاصی که در کنار روابط عمومی‌ها در تولید محتوای خبری و اطلاع رسانی همکاری دارند، قدردانی می‌کند.

 محمدی افزود: امیدواریم روابط عمومی در مسیر تنویر افکار عمومی، اعتماد بخشی و مشارکت آفرینی بویژه در شرایط حاکم بر کشور موفق عمل نماید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =