ایزدیار

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج از بررسی اساسنامه ۳ سازمان شهرداری کرج در صحن شورا و تصویب آن خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، عمار ایزدیار در پایان  جلسه ۱۶۷ رسمی شورای اسلامی شهر اظهارداشت: در جلسه امروز، اعضای شورا اساسنامه‌های سازمان‌های آرامستان‌ها، مشاغل شهری و سازمان قطار شهری کرج را که قرار است در آینده نزدیک بر مبنای ماده ۸۴ قانون شهرداری‌ها، به صورت مستقل اداره شوند، بررسی و تصویب نمودند.

ایزدیار افزود: اساسنامه های سازمان‌های یاد شده از طریق سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به شورای اسلامی شهر ارسال شده بود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج اذعان کرد: در جلسه امروز که با حضور اعضای شورای اسلامی شهر کرج،  شهردار، معاونین و مدیران شهرداری، رئیس و مدیران سازمان قطار شهری کرج برگزار شد، اقدامات سازمان قطار شهری در سال ۱۴۰۳ و برنامه‌های پیش روی سازمان در راستای خدمات رسانی بهتر به شهروندان بررسی گردید.

ایزدیار میزان پیشرفت پروژه قطار شهری را در مجموع ۵۱/۶ درصد اعلام کرد و گفت: پیشرفت فیزیکی ایستگاه شهید سلطانی به ۷۴/۷۴ درصد رسیده است و همچنین تست گرم مترو تا ایستگاه شهید سلطانی نیز در هفته گذشته انجام شده است و در آینده مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۰۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه قطار شهری کرج تزریق شده است که پیشرفت پروژه از جمله ۱۰ هزار تن آرماتوربندی و ۸۵ هزار متر مکعب بتن ریزی را به دنبال داشته است.

ایزدیار در پایان افزود: راه اندازی شرکت بهره‌برداری متروی کرج، پیگیری ورود رام دوم قطار شهری از تعمیرگاه و همچنین بهره‌برداری از ایستگاه‌های میانی در برنامه مدیریت شهری کرج است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 13 =