محمدی

رئیس شورای اسلامی شهر کرج در دیدار با نماینده مردم شریف البرز در مجلس خبرگان رهبری سیاست‌ها و برنامه های عمرانی شورای اسلامی شهر کرج را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، مسعود محمدی در دیدار اعضای شورای اسلامی شهر با آیت الله ردایی عضو مجلس خبرگان رهبری اظهارداشت: ابر پروژه‌های شهری از جمله بزرگراه شمالی و همچنین قطار شهری کرج  با تزریق مالی و نظارت مستمر در حال پیشرفت است.

وی اذعان کرد: بر اساس سیاست‌های شورای اسلامی شهر کرج، تکمیل شبستان مصلی بزرگ امام خمینی (ره) کرج  و همچنین پیشرفت باغ موزه دفاع مقدس درحال انجام است که البته مشارکت مدیریت شهری کرج در پروژه های شاخص استان، بیش از سایر شهرداری‌های استان البرز است.

محمدی به برنامه ریزی و اجرای همزمان تقاطعات غیر همسطح در سطح شهر کرج اشاره کرد و افزود: تقاطع غیر همسطح میدان جمهوری، زیرگذر فلکه اول و کنار گذر سه راه رجایی شهر و همچنین تقاطع شهدای غزه جهت اتصال بلوار جمهوری به بزرگراه شمالی از جمله پروژه‌های مهمی است که اجرای آنها در تسهیل ترافیک شهر موثر است اما در حال حاضر به دلیل شرایط حاکم بر معابر شهری و نبود زیرساختها، مشکلاتی برای شهروندان بوجود آمده است که در تلاش هستیم با تکمیل پروژه ها که عمدتاً منطبق با برنامه زمانبندی است، در جهت کسب رضایت شهروندان گام برداریم.

رئیس شورای اسلامی شهر کرج همچنین به پروژه خط تندروی اتوبوس در معبر اصلی شهید بهشتی اشاره کرد و یادآور شد: اجرای این پروژه مشکلات متعدد و البته مقطعی را برای مسافرین به وجود آورده که این پروژه نیز تا دو ماه آینده تکمیل می‌شود.

محمدی در پایان تصریح کرد: اعضای ششمین دوره اعضای اسلامی شهر که خود از قشر انقلابی جامعه هستند، همواره با همفکری و تعامل در کنار اقشار مختلف شهروندان بوده و خواهند بود و در سیاست گذاری کلان مجموعه مدیریت شهری در جهت ارائه خدمات بهتر به شهروندان نیازمند رهنمود بزرگان شهر و استان هستیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =