سعیدی

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه المان‌های شهر در محیط و فضاهای شهری باعث پویایی و هویت‌بخشی شهر می‌شوند، گفت: از ۱۲۰ طرح پیشنهادی هنرمندان در فراخوان ورکشاپ هنری هنرمندان، ۳۵ طرح مورد تأیید قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهرکرج، حجت الاسلام علیرضا سعیدی در پنجمین جلسه کمیته داوری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج در بررسی طرح المان‌های ویژه عید سعید غدیرخم، ایام محرم و نقاشی دیواری شهید بهشتی و شهید چمران اظهارداشت: طراحی و ساخت المان شهدای تپه موشکی اسلام آباد، المان میدان توحید و المان بدرقه مادر شهید بعنوان المان‌های شاخص و ماندگار با نگاه ویژه شورای اسلامی کرج در دستور کار سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج قرار دارد که طی چندین جلسه، طرح‌های اولیه پیشنهادی هنرمندان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته که در این جلسه، طرح منتخب بازنگری و دوباره بررسی شد.

رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر کرج با تأکید بر ضرورت و اهمیت گرامیداشت نام و یاد شهدا به ویژه شهدای تپه موشکی اسلام آباد و ایجاد فضاهای فرهنگی در مناطق کم برخوردار به نقش و جایگاه المان‌های شهری در فرهنگ‌سازی اشاره کرد.

سعیدی اذعان کرد: المان‌ها از شهر هویت می‌گیرند و به شهر هویت می‌دهند، بنابراین به نظر می‌رسد باید بر روی فرایندهای ساخت المان‌های شهری با این حساسیت تامل شود.

عضو شورای اسلامی شهر کرج بیان کرد: با مدیریت صحیح و مطلوب کارها را باید عملیاتی کنیم و از فرصت‌های خدمت به نحو مقتضی و به هنگام بهره گیری کنیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 1 =