ایزدیار

سخنگو و رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج گفت: مدیریت شهری ضمن صیانت از منابع درآمدی موجود، مالیات بر ارزش افزوده را در موضوعات توسعه و عمران و حمل و نقل و ترافیک شهری هزینه کند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر کرج، عمار ایزدیار با بیان اینکه  مالیات بر ارزش افزوده منبع درآمدی پایدار برای  شهرداری است، اظهارداشت: بزرگترین ظرفیت قانون‌ توسعه پایدار مربوط به تبصره یک آن است که پتانسیل افزایش درآمد پایدار شهرداری‌ها را دارد.

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر کرج تصریح کرد: نحوه هزینه کرد عوارض مالیات بر ارزش افزوده شهرداری‌ باید اعلام شود تا مردم بدانند که مالیات پرداخت شده آن‌ها صرف چه اموری در شهر می شود.

ایزدیار  اذعان کرد: هدفمند کردن منابع پرداختی دولت به شهرداری ها و بهبود زیرساخت های حمل و نقل، شبکه آبرسانی و بهداشت عمومی با اهرمی کردن منابعی که  در آیین نامه مصوب شده است از طریق شناسایی ظرفیت ها و فرصت های موجود مناطق است.

به گفته سخنگو شورای اسلامی شهر کرج، طبق قانون و به منظور توسعه عمران شهری و روستایی سه درصد از عوارض ارزش افزوده به حساب شهرداری ها و دهیاری ها بر اساس شاخص‌هایی واریز می‌شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =