جلسه شورا اداری شهرستان کرج به همراه شهردار و فرماندار 27 آذر

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان کرج گفت: افتتاح پارک ولیعصر در منطقه شعبان آباد به نوعی یک هدیه بزرگ به مردم این منطقه کم برخوردار است که انشالله برای بانیان و دست اندرکاران این امر باقی الصالحات محسوب شود.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز،  یحیی رمضانی در مراسم افتتاح پارک ولیعصر با بیان این مطلب افزود: در دولت سیزدهم رهنمود این بود که عدالت اجتماعی انجام شود، به این معنا که همه چیز در جای خود قرار گیرد.

وی افزود: استاندار البرز نیز برای تحقق این عدالت  به دنبال فعال کردن قرارگاه اجتماعی بود و این قرارگاه اجتماعی توجه ویژه به مناطقی همچون شعبان آباد دارد.

رمضانی اضافه کرد: در این راستا تلاش می‌کنیم اقدامات خدماتی تفریحی بیشتری مانند پارک ولیعصر در قالب برنامه های عمرانی و فرهنگی ذیل قرارگاه اجتماعی در منطقه شعبان آباد و حسین آباد مهرشهر اجرایی کنیم.

فرماندار کرج تاکید کرد: نگاه شورای اسلامی شهر کرج در دوره ششم در واقع همین توزیع عادلانه امکانات در سطح شهر بوده، به عنوان نمونه از خیابان ارم تا کیانمهر تغییرات بنیادینی ایجاد شده که همه می توانیم مشاهده کنیم. ماهیت و ماموریت این دوره شورای ششم همین کار جهادی و عادلانه بود.

یحیی رمضانی افزود: امیدوارم با تشریک مساعی و نظرخواهی از مردم و حفظ و نگهداری این اموال توسط مردم خود اهالی و مردم شاهد شکوفایی مناطق کم برخوردار ولی با استعداد به خصوص مناطق ۳ و ۴ شهرداری کرج باشیم.

فرماندار کرج تاکید کرد: قرار ما با شهردار و اعضای شورای شهر کرج این است که هر چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح اتفاقات خوب در شهر کرج رقم بزنیم. در آینده نه چندان دور بزرگراه شهید سلیمانی و مترو و BRT  هم به عنوان کارهای جهادی انجام خواهد شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =