• ۲۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۰۶:۵۳
  • کد خبر: 86512
جلسه پایش پروژه‌های عمرانی شهرداری کرج برگزار شد

روند احداث پروژه های تقاطع غیرهمسطح میدان جمهموری، فلکه اول رجایی شهر، لوپ سه راه رجایی شهر – پل ۱۲ فروردین، بلوار موذن – جمهوری و ادامه بلوار جمهوری تا بزرگراه شمالی در جلسه پایش پروژه های عمرانی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، جلسه پایش پروژه های عمرانی حوزه معاونت فنی و عمرانی شهرداری کرج در سالن جلسات شهرداری کرج تشکیل شد.

معاون فنی و عمرانی شهردار کرج در این خصوص گفت: همچنین روند احداث سوله مدیریت بحران و چند منظوره مناطق ۳ و ۷، ساختمان فرهنگی ورزشی پارک استاد شهریار، پلاتوی فرهنگی واقع در پارک خانواده و ساخت مقبره شهدای گمنام مورد بررسی و پایش قرار گرفتند.

محمدرضا ناصرخاکی افزود: جلسات پایش با هدف شفاف سازی و رصد منظم روند اجرایی پروژه های مهم عمرانی شهر و ضرورت تسریع در تحقق اهداف و سیاستگذاری های شورای اسلامی شهر و شهرداری برگزار می شود.

ناصرخاکی با بیان اینکه جلسات با اهتمام کامل و به صورت مرتب در حال برگزاری ست، اضافه کرد: همچنین به صورت مستمر با حضور در محل کارگاه عمرانی پروژه ها، از نحوه پیشرفت و فعالیت طرح ها بازدید می شود.

به گفته معاون شهردار کرج، در این جلسات علاوه بر رسیدگی به پروژه ها از حیث روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی آنها، رسیدگی به رفع موانع اجرایی از جمله معارضات ملکی، تاسیسات شهری نیز در دستورکار قرار دارد.

وی تصریح کرد: اقدام مذکور با این هدف انجام می گیرد که در صورت بروز هرگونه معضل بنا به زمان بندی تفصیلی پروژه‌ها، امکان پاسخ سریع به ریسک های پروژه در کمترین زمان ممکن نیز انجام شود.

این مسئول یادآور شد: همچنین در این جلسه وضعیت پرداخت صورت های مالی مثبته نیز که نیمی از آنها بصورت تهاتر می باشد، مورد توجه قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =