جلسه پایش پروژه‌های عمرانی شهرداری کرج برگزار شد

شهردار کرج با تاکید بر ضرورت اتمام پروژه‌های عمرانی در زمان مقرر، گفت: تحقق وعده به مردم، اصلی ترین سیاست مدیریت شهری کرج است.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، مهرداد کیانی در جلسه پایش پروژه‌های عمرانی که با حضور معاونان مالی اقتصادی، فنی و عمرانی و برنامه ریزی، مدیر کل املاک و مستغلات و پیمانکاران پروژه‌های در حال اجرای مدیریت شهری برگزار شد، عنوان کرد: پروژه‌ها باید در زمان مقرر احداث شوند.

شهردار کرج با اشاره به اینکه مدیریت شهری اهتمام ویژه برای تحقق وعده‌های خود به شهروندان دارد، از پیمانکاران حاضر خواست تا معضلات و موانع موجود را مطرح کنند تا این موانع به سرعت با پیگیری معاونان مربوطه مرتفع شود.

کیانی ضمن قدردانی از معاونان مالی اقتصادی و فنی و عمرانی جهت همکاری مطلوب با پیمانکاران، عنوان کرد: در صورت نیاز، فعالیت پیمانکاران شبانه روزی شود تا پروژه‌ها در موعد مقرر، افتتاح شوند.

شهردار کرج خدمت به شهروندان را اولویت اول مجموعه مدیریت شهری کرج دانست و تاکید کرد: در تلاشیم با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر کرج و تلاش و پیگیری‌های همکارانم در شهرداری، رضایت حداکثری شهروندان را به عنوان صاحبان اصلی شهر کسب کنیم.

به گفته شهردار کرج، روند اجرایی پروژه‌های فلکه اول گوهردشت، میدان جمهوری اسلامی، تقاطع غیرهمسطح موذن_ جمهوری، پلاتوی فرهنگی، سوله های مدیریت بحران مناطق ۳ و ۷، مجموعه فرهنگی ورزشی پارک استاد شهریار و لوپ پل ۱۲ فروردین (سه راه رجایی شهر) مورد بررسی قرار گرفت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =