سند - کراپ‌شده

معاون بهسازی و نوسازی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج با اشاره به پیگیری و تلاش دفتر توسعه و بهسازی محله حصارک بالا، گفت: ساختمان‌های قولنامه‌ای حصارک بالا سنددار می‌شوند.

بهزاد عراقی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری کرج امروز، اظهار کرد: با پیگیری و تلاش دفتر توسعه و بهسازی محله حصارک بالا همچنین با استفاده از ظرفیت قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمان‌های فاقد سند رسمی، در اولین اقدام و پس از طی مراحل قانونی دو ملک قولنامه‌ای از ساکنان محله حصارک بالا سنددار شدند.

وی با اشاره به ضرورت و اهمیت صدور املاک قولنامه‌ای در فرآیند نوسازی و بهسازی محلات بافت فرسوده و ناکارآمد شهر کرج، گفت: سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری کرج با همکاری دفتر خدمات توسعه و بهسازی محله حصارک بالا، این موضوع را از مرداد ماه سال ۹۹ در دستور کار قرار داده و با برگزاری جلسات هماهنگی با نهادهای ذیربط به ویژه اداره ثبت اسناد و املاک استان البرز سعی در تسهیل فرآیند و کاهش زمان مراحل صدور سند مالکیت رسمی کرده است.

عراقی افزود: علی‌رغم تصویب قوانین و مقرارت در سال‌های اخیر، همکاران معاونت بهسازی و نوسازی سازمان عمران و دفتر خدمات توسعه و بهسازی محله حصارک بالا مسیری طولانی با موانع بیشمار را جهت سنددار شدن املاک قولنامه‌ای طی کرده‌اند.

وی اضافه کرد: امید آن می‌رود که با یاری ساکنان محلات بافت فرسوده شهر کرج همه املاک قولنامه‌ای شهر سنددار شده و این مسیر با قدرت ادامه یابد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =