رئیس شورای شهر کرج در جریان افتتاح این پروژه که با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد، از درخواست های متعدد مردمی برای بازگشایی این مسیر به عنوان دلایلی یاد کرد که موجب شد تکمیل هر چه سریعتر عملیا

رئیس شورای شهر کرج با تأکید بر رهایی از بند افتتاحیه‌های پرهزینه، گفت: پروژه‌های نیمه‌تمام اولویت‌دارند.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، جواد چپردار در جریان افتتاح کنارگذر مهرشهر که با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد، از درخواست‌های متعدد مردمی برای بازگشایی این مسیر به‌عنوان دلایلی یادکرد که موجب شد تکمیل هر چه سریع‌تر عملیات اجرایی آن در اولویت قرار گیرد.

وی افتتاح این پروژه به‌عنوان نخستین پروژه تکمیل‌شده در دوره ششم شورای شهر و هم‌زمان با نخستین روزهای تائید حکم مصطفی سعیدی به‌عنوان شهردار منتخب شورا را به فال نیک گرفت و گفت: از دوره‌های چهارم و پنجم شورا به‌ویژه شورا و شهردار سابق برای پیگیری و اجرای این طرح در زمان مقرر قدردانی می‌کنیم. 

رئیس شورای شهر کرج اولویت دوره ششم را تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام به‌واسطه تحقق رویکرد مدیریت جهادی اعلام کرد و یادآور شد: در این دوره بدون صرف وقت و هزینه اضافی، به‌محض تکمیل هر پروژه، آن را مورد بهره‌برداری قرار می‌دهیم.

وی، همچنین از تلاش جهادی مدیر جدید و انقلابی شهرداری کرج برای پیشبرد طرح، تجلیل کرد و همت جهادی این مدیر را در شرایط وخیم اقتصادی کشور، عامل موفقیت در طرح برشمرد.

این مسئول، تلاش‌های کارگران، مدیران، معاونین و پیمانکار طرح را نیز مورداشاره و تقدیر قرار داد و بیان کرد: بدون همکاری همه این بخش‌ها، تحقق اهداف مدیریت شهری میسر نخواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =