فرزین فرشاد

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج با صدور پیامی فرارسیدن ۲۶ آذرماه روز حمل‌ونقل را تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری کرج امروز، فرزین فرشاد ضمن گرامیداشت بیست و ششم آذرماه (روز ملی حمل‌ونقل) با صدور پیامی این روز را به دست‌اندرکاران این حوزه تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:

در تاریخ تحولات کشور عزیزمان، روزها و ایام سرنوشت سازی وجود دارد که نقشی تعیین‌کننده در شکل‌گیری و انسجام کشور و تداوم حرکت عزتمندانه انقلاب اسلامی ایران داشته‌اند. ۲۶ آذر سال ۱۳۶۲ روز لبیک خالصانه فعالان عرصه حمل‌ونقل به‌فرمان پیر انقلاب حضرت امام خمینی رحمه الله علیه و بسیج عمومی صنف رانندگان عزیز است که خالق صحنه‌های کم‌نظیری از فداکاری، ایثار و تلاش شبانه‌روزی برای اطاعت از ولی امر و امام انقلاب شدند و این روز را در تاریخ کشور و در یادها ماندگار ساختند.

بنابر وظیفه قدردانی و شکرگزاری فرصت را غنیمت شمرده و این روز مبارک را به‌تمامی فعالان عرصه حمل‌ونقل تبریک عرض کرده و از زحمات و خدمات این عزیزان بخصوص در شرایط ویژه کنونی تشکر می‌نمایم.

همچنین این روز را به خانواده بزرگ حمل‌ونقل تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن ادای احترام به همه این عزیزان اهتمام و تلاش آنان درراه رسیدن به توسعه پایدار شهری و عدالت اجتماعی در بخش حمل‌ونقل که در گرو همکاری و مساعی تلاشگران این عرصه است را ارج نهاده و موفقیت روزافزون شمارا از خداوند متعال خواستارم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =